Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             
“Lapegles”, Lēdmanes pagasts, Lielvārdes novads
+371 28347630
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
http://www.aacj.lv/
Saite Google kartē

2009. gada Lēdmanes pagastā tika nolemts izveidot Aktīvās atpūtas centru jauniešiem.

Lēdmanes pagastā tika izveidots peintbola laukums, šķēršļu josla un auto-moto-velo trase, papildināts ar alpīnisma sienu un ūdens aktivitātēm, šogad vērs durvis vaļā šautuve. Projektam ir cieša saistība ar Jaunsargu kustību Latvijā. Pamatideja tiek balstīta uz vēlmi izveidot šādu vietu, kur jaunieši varētu apgūt militāro prasmju pamatprincipus un vienlaicīgi aktīvi atpūsties.

Lai paplašinātu tūrisma objektu skaitu un piesaistītu vairāk tūristu, biedrība savā teritorijā  izbūvēja stilizētu bunkuru.

To izveidoja ar mērķi veicināt dažāda vecuma tūristu grupu izpratni par militārismu. Šajā bunkurā atrodas militāra rakstura ekspozīcijas, kā arī tiek vadītas instruktāžas par blakus esošā laukuma, trases un šķēršļu joslas izmantošanu un drošību tajā. Bunkurs kalpo arī kā tūristu patveršanās vieta nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā.

Noorganizēsim jums – jauniešu nometnes, klases vakarus, vecpuišu un vecmeitu ballītes, sporta, komandas saliedēšanas un citus pasākumus!
Pie mums varēs iemācīties, kā orientēties mežā, izdzīvot dabā, iekurt ugunskuru, atrast pajumti un citas noderīgas prasmes.

2019. gada maijā atvērta šautuve - arbaleti, loki, pneimatika, metamie naži.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu