Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Tūrisms

Apturēt slaidrādi
7
1
2
3
4
5
6
8
9
img_8780
sidrs_mr_plume_01_800
sidrs_mr_plume_800
“Zīles“, Jumpravas pagasts, Lielvārdes novads
+371 29631631, +371 28465427
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
http://www.mrplume.lv
Saite Google kartē

Darba laiks: Iepriekš piesakoties.

"Esam Plūmes, kas mīl ābolus!"

Visus darbus no ābeļu pavairošanas, audzēšanas un kopšanas līdz ražas vākšanai, sulu spiešanai un raudzēšanai Māris un Dace Plūmes veic pašu spēkiem. Zināšanas smēlušies gan strādājot Francijas un Austrijas labākajās sidra darītavās, gan pašu pieredzē kopš 2010. gada veicot eksperimentus ar dažādām sidra un vīna gatavošanas tehnikām. 

Darītavā tiek gatavoti arī augļu, ogu vīni, kā arī stiprie dzērieni. Plūmju ģimenes ābeļdārzā aug vairāk nekā 40 ābolu šķirnes.

Darītavas dzērieni ir ieguvuši vairākus apbalvojumus "Latvijas vīndaru un vīnkopju biedrības" ikgadējos konkursos, ir piedalījušies starptautiskās izstādēs ES, sidra darītavas saimnieks Māris Plūme ir  Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” nominants taustsaimniecības kategorijā “Zemi es mācos” 2017, kā arī ir konkursa “Firmas noslēpums 2013” uzvarētājs.

Ir iespēja apmeklēt darītavu, iepriekš piesakoties telefoniski vai e-pastā. Ekskursijas laikā apmeklētājs iepazīsies ar Plūmju ģimenes stāstu, atklās sidru pasaules noslēpumus, iegūs recepti kā pašam darīt sidru mājas apstākļos, degustēs “Mr.Plūme” produkciju un baudīs dabu nesteidzoties ģimenes ābeļdārzā. Atsevišķi vienojoties iespējams muzikāls priekšnesums saimnieka Māra Plūmes un viņa ģitāras izpildījumā. “

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu