Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Tūrisms

Apturēt slaidrādi
IMG_5362.JPG
1
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
2
20
21
22
23
24
25
26
3
4
5
6
7
8
9
“Vēsmiņas” Lēdmanes pagasts, Lielvārdes novads LV- 5011
+371 27336600
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
https://abpark.lv/
Saite Google kartē

Parks piedāvā plašu izklaides klāstu ģimenēm ar bērniem līdz 14 gadu vecumam. Atklāta Avārijas brigādes pilsētiņa, kurā ir gan spēles, gan iespēja satikt iecienītos multfilmu varoņus Bembelātu, Poteriku un Sīlinku.

Lai iepazītu aizvēsturisko pasauli, mežā un pļavā izvietoti dinozauri dabīgā izmērā. Parkā izveidota velokartu trase, labiekārtota dīķu apkārtne.

Bērni var izlēkāties arī uz ūdens spilvena un izbraukāties borta mašīnītēs, rāpties cauri virvju trasei egļu un priežu mežā, kur blakus izvietoti arī dinozauri un citi pārsteigumi.

Savukārt latviešu autoru pasaku tēli – ezītis, kaķītis, Lāčplēsis, Sprīdītis, Maija un daudzi citi jau atraduši savu vietu parkā Cālis.lv iekārtotajā stāstu takā.

Parka teritorija atrodas autoceļa P80 Tīnūži-Koknese malā pie nobrauktuves uz Madlienu.

Dinozauru taka

Iepazīsti aizvēsturisko pasauli vairāk kā 1000 m garā dinozauru takā! Tā ir iespēja sastapties aci pret aci ar milzīgo brontozauru, kā arī atklāt mežonīgā tiranozaura slēpni. Nenobīsties no tiem, kurus garāmejot pamodināsi no miega!

“Avārijas Brigādes” pilsētiņa

Satiec iecienītos animācijas filmas varoņus īstā “Avārijas brigādes” pilsētiņā. Apskati slaveno pieminekli, uzkāp dzirnavās un nofotografējies kopā ar Bembelātu, Poteriku un Sīlinku. Un, noteikti, nepalaid garām lielisko strūklaku ar īstu auto, no kura plūst ūdens!

Kameru šļūkšanas trase

Apmeklētāju līdz šim iecienītākā atrakcija! Patiks tiem, kas mīl smieties, izbaudīt adrenalīnu un ātrumu. Bērni, iemāciet arī vecākiem pārvarēt bailes, lai laistos lejā pa kameru šļūkšanas trasi!

Cālis.lv stāstu taka

Ceļojums latviešu rakstnieku pasaku un varoņu pasaulē- rūķi, princeses, velniņi un latviešu tautas varonis Lāčplēsis. Šie un citi literārie tēli 20 leļļu ekspozīcijās, kuras veidojusi starptautiski pazīstamā leļļu māksliniece Vladlena.

Virvju trase

Šī virvju trase paredzēta tieši bērniem, tā augstums no zemes nepārsniedz 1,5m, tādā veidā padarot to pieejamu arī mazākiem bērniem. Pārvari šķēršļus, sķērso tiltiņus, balansē uz baļķiem un izbaudi nobraucienu pa virvi atpakaļ uz zemes.

 

Piepūšamais lecam spilvens

Atsperīgais un krāsainais, ar gaisu pildītais spilvens sajūsminās ikvienu! Uz milzīgā, batutam līdzīgā spilvena vienlaicīgi var lēkāt vairāki – gan bērni, gan pieaugušie.

Ūdens spilvens

Tā ir kā milzīga ūdens gulta – tajā var gulēt, rāpot, staigāt vai lēkt. Ūdens spilvens viļņojas līdz ar katru tavu kustību un trenē līdzsvaru! Sajūta gluži kā brienot pa jūru, tikai izkāpjot, kājas joprojām ir sausas.

Velokartu trase

Izbaudi braucienu ar velokartiem brīvā dabā 400 metrus garā trasē. Pieejami velokarti visām vecuma grupām, kā arī ģimenes velokarti, lai trasi varētu izbraukt plecu pie pleca.

Radošās darbnīcas

Izmanto iespēju iemācīties dekorēt piparkūkas, izveidot karaļa vai karalienes kroni saviem vecākiem vai no dažādiem materiāliem radīt mākslas darbu savam vai citu priekam.

ABpark ēdināšana un suvenīri

Pie mums Tev un visiem Taviem draugiem ir iespēja gardi un labi paēst, panašķoties ar kārumiem un iegādāties kādu interesantu suvenīru vai rotaļlietu. Gribi nosvinēt dzimšanas dienu vai kādus citus svētkus?! Droši – mēs palīdzēsim radīt svētku atmosfēru tieši Tev!

Ķēžu karuselis

Ķēžu karuselis Apskati parku no cita skatupunkta – dodies galvu reibinošā braucienā ar iecienīto ķēžu karuseli!!!

Lāzertags

Aizraujoša izskriešanās ar lāzerieroci rokās būs patīkama un aktiva atpūta katram! Kopā ar ģimeni, draugiem vai klasi izveido savu labāko komandu un kļūstat par uzvarētājiem. Pats galvenais – tas ir nesāpīgi un droši!

Elektroauto autodroms

Aicinām uz aizraujošu braucienu vienā no visu laiku populārākajām atrakcijām – brauciens autodromā. Vadi auto pats vai izbaudi braucienu blakussēdētāja sēdeklī.

Minigolfs

Atraktīvs minigolfa laukums piedāvā izbaudīt nesteidzīgu, bet azartisku spēli gan spēles mākslu apguvušiem spēlētājiem gan arī tiem, kas to vēl nav spēlējuši. Sacenties skaitot punktus vai arī vienkārši mēģini iesist bumbiņu bedrītē - būs jautri un aizraujoši!

Lāzeršautuve

Izvēlies sev ērtāko lāzera ieroci un mēģini minūtes laikā sašaut maksimālo skaitu mērķus. Iespējams sacensties veiklībā un precizitātē savā starpā divās šautuvēs.

Lielais lecamspilvens

Tiem, kas vēlās lēkt vēl augstāk, vēl spēcīgāk patiks jaunais lielais lecamspilvens. Uz milzīgā, batutam līdzīgā spilvena vienlaicīgi var lēkāt vairāki – gan bērni, gan pieaugušie.

Ūdens spēļu laukums

Karstā vasaras dienā atveldzēties ar vēsu ūdeni. Sacensties precizitātē šaujot ar ūdens lielgabalu. Nošļūkt pa ūdens kalniņu no milzu astoņkāja. Vai vienkārši nostāties zem palmas vai milzīgas sēnes un ļauties ūdens plūsmai. Tas viss ir iespējas ūdens spēļu laukumā!

Ūdens katamarāni

Dodaties nesteidzīgā braucienā ar ūdens katamarānu pa mūsu lielo dīķi parka centrā.

2018. gada augustā, nedēļas nogalēs autobuss kursēs no Ogres dzelzceļa stacijas/Ogres autoostas 2. platformas uz ABpark. Vakarā varēsiet ar to atgriezties uz Ogres staciju.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu