Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Klāt mūsu Novada svētki “Zīmju ceļš Dieva zīmē”, tos iesāks lēdmanieši ar pasākumiem visām paaudzēm- sporta spēlēm, gadatirgu, izklaidēm bērniem, vizināšanos gaisa balonā, disko balli un grupas ”Tranzīts” koncertu. Tālāk stafeti pārņems jumpravieši,  kas svētku gaisotni uzburs 21.jūlijā- pludmales voljbols, ielu basketbols, orietēšanās spēle ”Dzirdi, redzi un sajūti Jumpravu!” ,amatnieku tirdziņš, spēles, atrakcijas lieliem un maziem, grupas ”Miglas zona” mazkoncerts un grupas ”Colt” koncerts un svētku izskaņā “Sestā jūdze” aicinās uz kārtīgu ballēšanos!

Tad 27. un 28.jūlijā Lielvārde! Programma ļoti plaša- sports, brīvdabas kino, grupa ”Auļi”, amatnieku tirdziņš ar jestru kultūras programmu  ,Ģimeņu parks ,pilsētā ”ienāks mežs”, Gunāra Priedes goda krēsla atklāšana,  visiem tik ļoti gaidītā koncertspēle ”Es mīlu Tevi,  Lielvārde” ,koncerti ar Laimi Rācenāju un “Neaizmirstulītēm” un Latvijas trīs tenoriem, balle ar “Lauku muzikantiem” un Dj Agri Semēvicu!

Īpaši lielvārdiešus gribu uzrunāt un aicināt ne tikai atbalstīt, bet noteikti piedalīties SVĒTKU GĀJIENĀ! Tā ir vienreizēja iespēja parādīt savu firmu, uzņēmumu, iestādi, NVO ne tikai darbā, bet iziet plašā sabiedrībā - sevi parādīt, uz citiem paskatīties!

Pulcēšanās gājienam 28.jūlijā plkst.14.30, pie Sporta centra, noformējums Jūsu pašu iecerēts un īstenots, atklāšu, ka gājiena dalībniekus vērtēs un “atraktīvākos, košākos, interesantākos” gaida pārsteiguma balvas!

Pieteikšanās līdz 23. jūlijam e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tālr. 29416989, sīkāk informācijuskatīt svētku gājiena nolikumuā www.lielvarde.lv/

Otrs lūgums - Lielvārdes novada saimnieces! Lūdzu, padalieties ar saviem  gatavošanas noslēpumiem, ar savām īpašajām un interesantajām receptēm, ar savas firmas ēdienu! Noteikumi sekojoši- Jūs mājās sagatavojiet cienastu, to uzliksiet uz īpaši sagatavota galda tirgus placī, kur apmeklētājiem būs iespēja vispirms to novērtēt tīri vizuāli, tad nogaršot un visbeidzot  nobalsot par sev tīkamāko!

“Neturiet sveci zem pūra!” Mēs gaidām gan maizītes, gan kūku, kliņģeru, cepumu un citu gardumu cepējas! Mēs gaidām zupu vārītājas un gaļas cepējas! Mēs gaidām saimnieces, bet varbūt, ka novadā ir arī kāds “Mārtiņš Rītiņš”?

Arī šī konkursa dalībniekus lūgums pieteikties vai pieteikt līdz 23.jūlijam e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 29416989.

Novada svētki ir tā reize ,kad aicinām ne tikai skatīties un klausīties, bet pašiem aktīvi piedalīties, tikai kopīgi darbojoties būs tā īpašā, vienreizējā svētku sajūta, garša un smarža!

Tiek gatavoti īpaši svētku bukleti, kuros par visām norisēm uzzināsiet detalizēti, tie būs pieejami bibliotēkās, kultūras centrā un kultūras namos, veikalā “Elvi”, kafejnīcās “Kante” un “Panna” un veikaliņā “Garšas pietura”

Lai mums visiem kopā izdodas!

Informāciju sagatavoja:

Anita Ausjuka, svētku koordinatore
 X