Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Pavadīts vecais gads un sagaidīts jaunais. Jau aizritējušas pirmās gada nedēļas. Un tā, pavisam nemanot,  paies laiks, un atnāks jaunais mācību gads, kad pirmo reizi skolas gaitas uzsāks  septiņgadnieki.

Kur būs mana klase? Kāda ir mana skolotāja? Kas ir mani klasesbiedri? Ko mēs skolā darīsim? Vai es jutīšos droši? Šādi un vēl milzum daudz jautājumu, visticamāk, radīsies nākamajiem pirmklasniekiem un viņu vecākiem.

Lai palīdzētu saprast, kas ir skola, Lielvārdes pamatskola aicina topošos pirmklasniekus uz trīs nodarbībām februārī un martā! Bērni  darbojoties nostiprinās zināšanas, mācīsies sadarboties, vingrinās pirkstiņus un pacietību. Bērni iepazīs skolas vidi, skolotājas un nākamos klasesbiedrus.

Nodarbības notiks 7. februārī, 21. februārī un 7.martā no pl.17 līdz pl.18.

 Nodarbību tēmas nav plānotas secīgi viena  aiz otras, bet gan katrai nodarbībai ir savas aktivitātes un saturs. Nodarbības var apmeklēt atbilstoši savām iespējām un vēlmēm.

Šajā mācību gadā nodarbības vadīs pedagogi Agnese Lamberga un Aiga Kriņģele. Papildus informācijai tel.25917685. Bērnu ērtībai lūdzam paņemt maiņas apavus! Visi mācību līdzekļi, kas nepieciešami nodarbībās, skolā tiks nodrošināti.

Lai vecākiem sniegtu atbildes uz daudzajiem neskaidrajiem jautājumiem, kā palīdzēt bērnam sagatavoties skolas gaitām, kā vecāki var atbalstīt savus bērnus jau tagad, lai būtu mazāk grūtību septembrī, aicinām visus interesentus piedalīties 7.februārī stundu garā nodarbībā no pl.17 līdz pl.18 kopā ar psiholoģi Sandru Ozoliņu.

21.februārī un 7. martā vecākus iepazīstināsim ar mācību procesa organizāciju pirmajā klasē, ar skolas un vecāku sadarbības iespējām un ar skolas vidi.

Gaidīsim Lielvārdes pamatskolā!

 

Direktora vietniece A.Bariņa

 
 X