Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte

28.maijā noslēdzās Lielvārdes novada 17. atklātais florbola čempionāts. Par 17. čempionāta uzvarētājiem kļuva komanda FatPipe Team.

Par trešo vietu cīnījās komandas Thunder un FK Ikšķile. Jau spēles 56 sekundē rezultātu atklāja Klāvs Kaspars no komandas Thunder. Pēc nepilnām 7 minūtēm Thunder izvirzījās vadībā 2:0. Nepagāja ne 4 minūtes, kad ikšķilnieki 48 sekunžu laikā spēja izlīdzināt rezultātu. Beidzoties pirmajam puslaikam rezultāts 3:3. Otrā puslaika sākumā FK Ikšķile pirmo reizi spēlē izvirzījās vadībā. Nepagāja ilgs laiks, kad Thunder spēja izlīdzināt rezultātu un pat iegūt pārsvaru 5:4. Bija atlikušas vēl 11 spēles minūtes, bet rezultāts uz tablo nemainījās un atskanot beigu signālam Thunder svinēja uzvaru.

Finālā tikās pērnā gada čempioni VK Knicks un FatPipe Team. Spēle bija ļoti spraiga, varēja redzēt ka komandas spēlē augsta līmeņa florbolu. Tikai 28 sekundes līdz puslaika beigām rezultātu atklāja Vladislavs Kozlovskis, 1:0 VK Knicks labā. Prieki nebija gari, FatPipe Team bija nepieciešamas tieši 7 sekundes lai rezultātu izlīdzinātu. Puslaikā rezultāts 1:1. Otrajā puslaikā FatPipe Team dominēja, 3 gūti vārti un čempiona tituls. Gala rezultāts 4:1.

Spēļu rezultāti un Spēlētāju statistika

Par Izslēgšanas spēļu labāko spēlētāju, komandu balsojumā, tika atzīts Pēteris Imšs, FatPipe Team.

Čempionāta labākais vārtsargs – Mārtiņš Kavoss, FatPipe Team.

Regulārā čempionāta rezultatīvākā spēlētāja un čempionāta visvērtīgākā spēlētāju balvu saņēma Juris Tretjakovs no komandas Birzgale.

Čempionātu organizēja Sporta klubs “Lielvārde” sadarbībā ar Lielvārdes novada pašvaldību.