Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lietainā un drēgnā 8. oktobra svētdienā aptuveni 160 bērni pulcējās kultūras namā "Lielvārde", lai izsapņotu savu Lupatiņu sapni. Pirms izrādes “Ka Lupatiņi draiskojās”, kas bija arī noslēguma pasākums Lielvārdes Attīstības Fonda konkursam “Mana Sapņu Klase 2”, visi bija aicināti radīt savu Lupatiņu - vēl neredzētu, jaunu, īpašu. Bērni darbojās ar prieku un enerģiju un ar lepnumu pielika savu vārdu pie pabeigtā darba.

Visi jaunradītie Lupatiņi bija interesanti, savdabīgi un ļoti atšķirīgi. Žūrijai nemaz nebija viegli izraudzīt 3 oriģinālākos radījumus, bet beigās tomēr tā darbu godam veica. Uzvarētāji bija Kate, Olivers un Emilija. Paldies žūrijai par darbu: Ivetai Bulei un Ilvaram Sirmajam no LAF, Aigai Kriņģelei no Lielvārdes pamatskolas un Evai Ulmei no Jumpravas vidusskolas. Balvas dāvināja "AB Parks" un Mārtiņš Brezauckis. Viņam liels paldies!

Suminājām tās klases, kas īstenoja projektus aizgājušajā mācību gadā: Jumpravas vidusskolas 3. klasi, skolotāja Eva Ulme; no  Lielvārdes Pamatskolas - 2a klasi, skolotāja Andra Sparāne; 3b klasi, skolotāja Aiga Kriņģele; 4a klasi, skolotāja Andra Alksne; 4b klasi, skolotāja Ilze Bertulsone. Paldies bērniem, skolotājiem un vecākiem par veiksmīgu projektu gadu.

9. oktobrī ir atvērta jaunā konkursa pirmā daļa – "Mana sapņu klase 3". Konkursa ideju gaidīsim līdz 22. decembrim. Konkursa nolikums būs pieejams Lielvārdes novada mājas lapā.

Liels paldies arī Lielvārdes novada Jauniešu domes meitenēm, kas ar pilnu atdevi darbojās ar Lupatiņu radītājiem. Pārējie jau sen baudīja izrādi, kamēr meitenes vēl visu nokopa un satīrīja. Paldies!

Lai mums visiem rudens būtu tik jautrs un krāšņs, kā vakardienas Lupatošanās! Paldies visiem, kas piedalījās!

Lielvārdes Attīstības Fonda Valdes priekšsēdētaja Ilze Kreišmane
 X