Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Veiksmīgi aizvadīta jūras piekrastes attīrīšanas talka - Piekrastes tīrrade. 22. septembrī talkā no Lielvārdes piedalījās 43 dalībnieki (skolēni, skolas darbinieki, vecāki un plašs atbalstītāju loks).
Īpašs prieks bija par tām 9 ģimenēm , kuras talkoja kopā ar bērniem.  Rekordiste - Lūšu ģimene (5 cilvēki).
Tā bija lieliska iespēja pavadīt šo dienu pie jūras, izbaudīt tās skaistumu un varenību. Pēc nopietnas instruktāžas ar marķētiem maisiem, cimdiem rokās darbs var sākties. Mūsu objekts - Saulkrastu pludmale no kafejnīcas "Mare" līdz Pēterupei. Darba noslēgumā savākto atkritumu analīze. Kā jau to iepriekš bijām paredzējuši,  visvairāk  savācām dažādus plastmasas  izstrādājumus. Var saprast, kāpēc vides aizstāvji visā pasaulē ceļ trauksmi par plastmasas izstrādājumu postošo ietekmi uz dabu. Tā bija vērtīga mācību stunda mums visiem.
Kādi ir TAVI iepirkšanās paradumi?  Cik daudz plastmasas izstrādājumu personīgi TU pārnes no veikala? Apstājies! Ieklausies! Padomā! Risini!
Paldies talciniekiem, skolas vadībai par autobusu, šoferim Jurim un mūsu nenogurstošajai foto korespondentei Vitai Ozolai, kura vienlaikus paspēja gan fotografēt, gan čakli strādāt.


Velta Gobiņa, EKO skolas darba vadītāja

 X