Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte

Šī gada jūnijs Lielvārdes novada Sporta centra jaunajiem vieglatlētiem ir atnesis vairākus ļoti augstus sasniegumus.

2018.gada 19.jūnijā divi Lielvārdes novada Sporta centra audzēkņi - Kerola Ozola (2005.g., trenere - Iveta Puķīte) un Eduards Dūdens (2007.g., trenere - Dina Korpe-Jefremova) - devās uz Poliju, lai 21. jūnijā Polijas pilsētā Lovičā starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā bērniem pārstāvētu Latviju. Sacensībās piedalījas Polijas, Ungārijas, Lietuvas, Igaunijas, Slovākijas un Latvijas jaunie sportisti.  Eduards Dūdens ar rezultātu 51,5 m kļuva par uzvarētāju bumbiņas mešanā, bet Kerola Ozola ieņēma 6. vietu 60 m sprintā - 8,29 s.

Jūnija beigās (29. un 30.jūnijs) Lielvārdes novada Sporta centra vieglatlēti  - Ērmanis Circins, Matīss Gržibovskis, Ronalds Šilovs, Raivis Vinogradovs un Sanija Daļecka, devās uz Ventspili, lai piedalītos Latvijas čempionātā U16 vecuma grupas jauniešiem. Jāpiebilst, ka  Latvijas čempionātā var piedalīties tikai tie sportisti, kas izpildījuši noteiktus normatīvus un sasnieguši augstus rezultātus.

Mūsu vieglatlēts Matīss Gržibovskis uz Lielvārdi atveda trīs medaļas  -  kļuva par Latvijas čempionu 200 m skrējienā (rezultāts 23,62 sek.), izcīnīja 3.vietu 400 m skrējienā (rezultāts 55,11 sek.). Trešā medaļa ir par izcīnīto 3.vietu stafetē, kurā startēja visi četri mūsu vieglatlēti.

Esam lepni par mūsu vieglatlētiem.  Paldies jauniešiem par ieguldīto smago darbu un vēlmi sasniegt augstus rezultātus! Paldies trenerēm par darbu ar jauniešiem un paldies vecākiem par atbalstu!