Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

21. maijā kultūras namā "Lielvārde" notika Lielvārdes Attīstības fonda un Borisa un Ināras Teterevu fonda sadarbības projekta “Dāvanu pakas senioriem” 2016./2017. gada noslēgums.

Projekta laikā novadā 405 seniori saņēma dāvanu paciņas Ziemassvētkos, Valentīndienā vai Lieldienās, katros svētkos jaunieši devās iepriecināt 135 seniorus.

No rīta saulainajā kultūras nama „Lielvārde” pagalmā pulcējas seniori no Lielvārdes, Lēdmanes un Jumpravas. Kopīgajās brokastīs pie balti klātajiem galdiem skanēja sirsnīgas sarunas un joki. Varēja priecāties par jauko sabiedrību, labo laiku un parkā krāšņi uzdziedējošajām tulpēm.

Pēc brokastīm visi tika aicināti uz Ausekļa Limbažu teātra izrādi “Čarlija krustmāte”. Pirms tās Ilze Kreišmane pateicās tiem, kas šogad praktiski palīdzēja seniorus iepriecināt ar dāvanu pakām un mīļiem vārdiem: Lielvārdes Novada Jauniešu domei, kuru pārstāvēja Zita Bērziņa un Madara Murāne, Lielvārdes Novada Sociālajam dienestam, kā arī šoferiem, kas izvadāja jauniešus un pakas. Šoferīšus pasākumā pārstāvēja un sveicienus saņēma Guntis Antons. Inesei Gelte, saņemot pateicības vārdus, teica, ka tie pienākas arī visam sociālā dienesta kolektīvam, kas veicis lielu darbu, lai apzinātu novada seniorus.

Ilze Kreišamne, aicinot skatīties izrādi, vēl uzrunāja seniorus, atgādinot, cik ļoti viņi mums ir nozīmīgi, un solīja viņus pārsteigt arī nākamajā gadā.

Beata Kempele, Informācijas līdzekļu redaktore

Beatas Kempeles foto
 X