Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

2019.gada 7.septembrī Kokneses novadā, Likteņdārzā, pulcējās Award dalībnieki un vadītāji no 11 Award vienībām, tostarp Lielvārdes pamatskolas. Brauca, lai satiktos un kopā, plecu pie pleca veiktu dažādus darbus vietā, kas izveidota kā dāvana Latvijai tās simtgadē. Šī bija jau vienpadsmitā reize, kad Valsts izglītības satura centrs organizēja pasākumu “Award talka Likteņdārzā”.

Darbus, kas saistīti ar “Ābolu balli” un rudens dārza darbiem, veica 108 talkas dalībnieki no Lielvārdes, Auces, Babītes, Dobeles, Ogres, Jelgavas un Rēzeknes novada. Lai dotu iespēju Award vienību pārstāvjiem savstarpēji iepazīties, tika izveidotas jauktās komandas, kurām, protams, bija uzticēti konkrēti veicamie darbi. “Ievārījuma komanda” mizoja ābolus ievārījumam. “Sulas komanda”  izveidoja ķēdi, kur katrs posms palīdzēja atvestajiem āboliem caur sulas spiedi nokļūt vitamīnu izslāpušo traukos. “Ābolu komanda” apciemoja katru dārzā augušo ābelīti un ievāca rudens ražu. “Dārznieku komanda” cīnījās ar nezālēm. “Specvienība” gādāja par to, lai visiem darbu darītājiem būtu jauka piknika vieta, un vērīgie foto momentu ķērāji fiksēja to, kas dienas gaitā notiek.

Pasākuma izskaņā Award Latvia nacionālā koordinatore un Award vienības Likteņdārzam dāvināja laukakmeņus un zemi, kas tiks izmantoti Lielā kalna veidošanai.

Paldies Lielvārdes pamatskolas Award vienības dalībniekiem, labvēļiem un Award vadītājai Ingai Blumfeldei par dalību šajā talkā!

Katrīna Sprudzāne

Valsts izglītības satura centra vecākā referente

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu