Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

No šodienas, 24.decembra, pulksten 16:00 ikvienam būs iespēja internetā noskatīties Svētvakara dievkalpojumu Lielvārdes evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Saite uz dievkalpojumu pieejama šeit

Ziemassvētki. Tas ir īpašs laiks, kad gaismas priekšā atkāpjas tumsa. Šis ir laiks, kad pasaulē nāk Dieva dēls, lai nestu gaismu mums, cilvēkiem. Viņš kā bērniņš nācis mūsu pasaulē, lai mūs laiku beigās atgrieztu pie mūsu debesu Tēva. Tā ir bezgala dārga un vērtīga dāvana, kas paredzēta ikvienam, taču vai tiešām dzīvojam tā, lai šo dāvanu varētu un spētu pieņemt?

Ieklausies savā sirdī! Tieši Ziemassvētkos Kristus klaudzina pie tavas sirds, ja tā ir miera un labestības pilna, ja tā atvērta pašam dārgākajam un gaidītākajam viesim, kurš nāk tieši pie tevis, lai ņemtu aiz rokas un paceltu pāri ikdienas rūpēm un slimībām. Lai pasargātu pašu svarīgāko – dvēseli! Īpaši šobrīd, kad pasaulē ir tik daudz nelaimju un sāpju, kad dzīvojam COVID 19 ierobežojumu laikā, un bez Dieva palīdzības nevaram iztikt.

Kristus piedzimšanas Svētvakara dievkalpojumu vada Lielvārdes un Ķeguma evaņģēliski luterisko draudžu mācītājs Ingus Dāboliņš.

Muzicē ērģelniece Inese Circina, vijolnieks Zigmārs Jansons.

Skaņas nodrošinājums: Ints Bērziņš, Una Estere Bērziņa.

Video un montāža: Indulis Burka.

Gaisma: Arnis Sunne.

Īpašu paldies draudze saka Lielvārdes novada pašvaldībai, novada domes priekšsēdētājai Santai Ločmelei un Lielvārdes novada kultūras centram.


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu