Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lielvārdes novads ielūdz pie sevis ciemos viesus no visas Latvijas, lai kopā svinētu Latvijas valsts simtgadi.

Svētki sāksies sestdien, 13. janvārī, plkst.15.00 ar ekskursiju pa Lielvārdes vēsturiski interesantākajām vietām. Pulcēšanās pie kultūras nama "Lielvārde". Pieteikšanās pa tālr. 28693628. Ekskursiju vadīs Juris Lastmanis, kurš ir izslavēts stāstnieks. Viņa stāstījums spēs iepriecināt gan vietējos iedzīvotājus ar jautriem atgadījumiem, gan pārsteigt Lielvārdes viesus ar nedzirdētiem faktiem.

Plkst. 17.00 tiks atklāta video projekciju uz kultūras nama “Lielvārde” fasādes. Projekcijā būs iespēja redzēt smalko Lielvārdes jostas tapšanas procesu. Atnākušos uzrunās pasākuma goda saimnieks- Jānis Paegle.

Plkst. 17.30 sāksies gaismas performance ar eposa “Lāčplēsis” lasījumu. Jaunās gaismās šajā vakarā iemirdzēsis Rembates parks.

Plkst. 18.00 visi laipni aicināti uz jauniešu deju kolektīvu sadanci “Jauno gadu uzsākot, Gaismas aplī iedejot!”. Lielvārde lepojas ar savu izcilo JDK “Pūpolītis” un viņu talantīgo māksliniecisko vadītāju Ilutu Mistri, kas ar lepnumu uzņems savus draugus no visas Latvijas.

Deju koncertā piedalīsies:

TDA "Zīle"(Ķekava)

TDA"Jaunība"(Jelgava)

TDA "Diždancis" (Jelgava)

TDA "Jandāls" (Bauska)

TDA "Raitais solis" (Cēsis)

TDA "Katvari" (Limbaži)

JDK "Māra" (Mālpils)

JDK "Jumpraviņa" (Jumprava)

JDK "Varavīksne" (Limbaži)

JDK "Pūpolītis" (Lielvārde)

Ieeja koncertā – 2 eiro.

Lielvārde aicina uz sirsnīgu pasākumu!
 X