Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Līdz š.g. 21.decembrim jebkurai personai (fiziskai, juridiskai) ir iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas par strīda risināšanu mediācijas ceļā, kā arī 80% apmērā apmaksātas 5 mediācijas stundas jebkādu civiltiesisku strīdu risināšanai (piemēram, darba strīdi, strīds ar izīrētāju, strīds par nekustamā īpašuma apsaimniekošanu, strīds par iegādātās preces vai pakalpojuma kvalitāti, par līguma izpildi un citi). 

! Maznodrošinātām un trūcīgām personām, kā arī personām, kuras ir atbrīvotas no tiesas izdevumu samaksas, 5 mediācijas stundas tiek apmaksātas no projekta līdzekļiem 100% apmērā.

Aicinām ar šo informāciju iepazīstināt Jūsu kolēģus, kuriem ir saskarsme ar klientiem, kā arī informāciju izvietot Jūsu iestādes un/vai pašvaldības informācijas izplatīšanas kanālos, piemēram, mājaslapās. Tāpat aicinām ar šo informāciju dalīties ar ikvienu, kuram tā varētu būt aktuāla.

Vēlamies Latvijas iedzīvotājiem nodrošināt iespēju savlaicīgi un pieejami risināt radušos strīdus. Tas ir īpaši aktuāli pašlaik valstī izsludinātajā ārkārtas stāvokļī, kas rada papildu stresu un līdz ar to var veicināt papildu strīdu rašanos un sarunu bez trešās neitrālās puses iestrēgšanu. Mediators var sniegt tik nepieciešamo atbalstu konstruktīva un uz sadarbību vērsta strīda risināšanas procesā. Mediācija ir piemērota arī gadījumos, kad strīdus puses savstarpēji nesarunājas vai kāda no pusēm nepiekrīt mediācijai - mediators var uzrunāt otru pusi, aicinot piedalīties mediācijā un vēršot uzmanību uz ieguvumiem, risinot strīdu mediācijas ceļā.

! Vēršam uzmanību, ka ģimenēm ar bērniem joprojām ir iespēja  programmas "Bezmaksas mediācija ģimenes strīdos" ietvaros izmantot 5 valsts apmaksātās mediācijas stundas sava strīda risināšanai. Piemēram, ja vecākiem radies strīds par bērna dzīvesvietas noteikšanu, uzturlīdzekļiem, skolas izvēli, bērna audzināšanas metodēm un citu strīdu gadījumā.

Ja radušies jautājumi, šaubas par mediācijas piemērotību vai vēlaties vairāk uzzināt par mediāciju, aicinām sazināties ar mediācijas koordinatoru: 28050777, 63082191.

Mediācija - pilotprojekts

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu