Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lielvārdes novada iedzīvotāji tiek aicināti pieteikties uz lekciju ciklu garīgas veselības profilaksei. Pirmās divas lekcijas notiks 7. un 21. novembrī, Lielvārdes novada Sociālā dienas aprūpes centrā.

7. novembrī plkst. 18:00 Lekcija par depresijas profilaksi un psihoemocionālā līdzsvara uzlabošanu. Lekciju vadīs psihiatrs Jānis Bušs.

21. novembrī plkst. 18:00 Lekcija par datorspēļu ietekmi uz bērnu attīstību un uzvedību. Lekciju vadīs psihologs Edgars Caics.

Lekcijas ir bez maksas. Dalībniekiem tiks lūgts aizpildīt reģistrācijas anketu. Interesentiem lūdzu iepriekš pieteikties pa tālruni 29356923 (Indra Leja) vai e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lekcijas tiek organizētas Eiropas Sociāla fonda līdzfinansēta projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Lielvārdes novadā” (projekta nr. 9.2.4.2/16/I/081) ietvaros.

Projekta mērķis: ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Lielvārdes novada iedzīvotajiem, jo īpaši, teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga kompleksus informatīvus un izglītojošus pasākumus Lielvārdes novada administratīvajā teritorija.
 X