Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

"Kas tad īsti ir talants?" Ar šādiem vārdiem Jumpravas jaunieši 27.maija pēcpusdienā atklāja bērnu un jauniešu konkursu "Zelta talanti 2018". Kopā konkursā piedalījās 7 dalībnieki 3 dažādās vecuma grupās. Mūs priecēja gan solo dziedātāji, gan dejotāji, gan klasesbiedreņu grupa. Klausījāmies tādas populāras jauniešu dziesmas kā “Friends” (pat divas reizes), “Personal”, kā arī aizrautīgi vērojām pašu dalībnieku iestudētus deju priekšnesumus. Liels prieks par jaunāko konkursa dalībnieci, kas izpildīja dziesmu latviešu valodā un  bija arī piedomājusi par vizuālo tēlu un kustībām.

Žūrijai darbs nebija viegls, jo visi dalībnieki priecēja ar saviem lieliskajiem priekšnesumiem. Tomēr uzvarētāju kausus ieguva: Lote Aperāne ar dziesmu “Vardītes saules” (vecuma grupā 4-6 gadi); Nikola Kiseļova ar pašas iestudētu deju “Ajed savoļesik alokin“ (vecuma grupā 7-10 gadi); Kristena Balode ar deju pie dziesmas “Lendo Calendo” (vecuma grupā 11-16 gadi).

Tika apbalvots arī Skatītāju simpātijas talants. Katrs skatītājs varēja nobalsot par savu favorītu, iemetot īpašu zvaigznīti dalībnieka zvaigžņu burciņā. Visvairāk zvaigžņu ieguva Līva Ramma, kas izpildīja Ed Sheeran dziesmu “Perfect”.

Visi dalībnieki saņēma pateicības diplomu un saldu dāvaniņu.

Kamēr žūrija apspriedās, skatītājiem garlaicīgi nebija, jo uz skatuves kāpa deju grupa “Jump”, kas aizrautīgos deju ritmos visus priecēja un iesaistīja arī publiku deju soļu apgūšanā. Paldies aktīvajām meitenēm un skatītājiem!

Pēc konkursa dalībnieki kopā ar skatītājiem un žūriju mielojās ar svētku kliņģeri!

Sakām PALDIES:

Jumpravas talantiem un viņu vecākiem par piedalīšanos!

Jumpravas jauniešiem par pasākuma organizēšanu!

Smaidīgajai žūrijai – Artai Romančukai, Lūcijai Roziņai un Dacei Nikolaisonei!

Jumpravas kultūras namam par sirsnīgo uzņemšanu un tehnisko nodrošinājumu!

Jumpravas jauniešu deju grupai “Jump”!

 

 

Agnese Vovčenko

Jaunatnes lietu speciāliste
 X