Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Informējam, ka Slimnīcas ielas posmā no valsts autoceļa A6 līdz Raiņa ielai, Lielvārdē (pie pirmsskolas izglītības iestādes “Pūt vējiņi”), tiks uzstādītas ceļa zīmes  “Apstāties un stāvēt aizliegts”, lai nodrošinātu satiksmes un bērnu drošību pie pirmsskolas izglītības iestādes.  

 Pēc Lielvārdes novada pašvaldības pasūtījuma 2018.gadā izstrādāts projekts “Satiksmes organizācijas shēmas pirmsskolas izglītības iestādei “Pūt vējiņi”, Upes ielā 3A satiksmes drošības un infrastruktūras attīstības nodrošināšanai sekojošās ielās: Slimnīcas iela, Dārza iela un Upes iela Lielvārdē, Lielvārdes novadā.

Viens no Satiksmes organizācijas projekta ieteikumiem ir pārkārtot satiksmes organizāciju Slimnīcas ielas posmā no valsts autoceļa A6 līdz Raiņa ielai, Lielvārdē, uzstādot  apstāšanās un stāvēšanas ierobežojošās  ceļazīmes abās ielas pusēs. Uzstādot apstāšanās un stāvēšanas ierobežojošās  ceļazīmes abās ielas pusēs, pašvaldība nodrošinās ceļu satiksmes drošību un gājēju drošību šajā ceļa posmā.

Ceļa zīmes tiks uzstādītas nākamās nedēļas laikā (no 26.-30. augustam).

Autovadītāji tiek aicināti ievērot ceļa zīmes un novietot automašīnas atļautās vietās – stāvlaukumos pie PII “Pūt vējiņi”. 

Shēma.pdf

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu