Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Tas nozīmē ne tikai ar būvniecības procesu saistīto papīra dokumentu aizstāšanu, bet arī procesa paātrināšanu, jo Būvniecības informācijas sistēmā (BIS) izveidotajā platformā iespējamas visas darbības, lai nokārtotu saskaņojumus, saņemtu tehniskos noteikumus un atļauju būvdarbu veikšanai, uzraudzītu būvniecības procesu.

Persona, kura vēlas uzsākt būvniecību, (pārbūvēt savu māju vai dzīvokli, realizēt kādu jaunu būvniecības ieceri) iesniegt būvniecības ieceres dokumentāciju, saņemt tehniskos noteikumus, saskaņot būvniecību, to varēs veikt attālināti, izmantojot būvniecības digitālo platformu, kas nodrošina savienojumu visiem būvniecības procesa dalībniekiem, tajā skaitā pasūtītājam, būvprojekta vadītājam, arhitektam, būvinženierim, būvvaldēm, tehnisko noteikumu izdevējiem.

Lai uzsāktu izmantot sistēmu, ir jāautorizējas vietnē www.bis.gov.lv, atverot logu “Būvniecības darba vieta” un pieslēdzoties savam kontam. Autorizēties iespējams ar jebkuru rīku, ko piedāvā portāls “Latvija.lv” (internetbanka, e-paraksts).

Ja persona nezina, kādi iesniegumi nepieciešami, sistēmā ir izstrādāts vednis. Atbildot uz tajā uzdotajiem jautājumiem, ar vedņa palīdzību iespējams atrast atbilstošo iesnieguma veidlapu. Detalizēta informācija pieejama interneta vietnē www.bis.gov.lv sadaļā “Lietotāja rokasgrāmata”.

Dokumentu iesniegšanas kārtību, saturu un tajā iekļautās informācijas aprites kārtību nosaka MK 28.07.2015. noteikumi Nr. 438 “Būvniecības informācijas sistēmas noteikumi”.

Iesāktos būvniecības procesus iespējams turpināt un pabeigt, dokumentus kārtojot papīra formā, t.i., iesniedzot Lielvārdes novada pašvaldības administrācijā VVKAC  Raiņa ielā 11A, Lielvārdē, Lielvārdes nov. atbilstošu iesniegumu un dokumentus, kas nepieciešami būvniecības procesa turpināšanai vai pabeigšanai.

Lielvārdes novada būvvaldes vadītāja  I. Staļģe

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu