Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Karjeras nedēļa 2018 “Būvē savu karjeru pats!”

 Lielvārdes novada skolās no 8. līdz 12.oktobrim norisināsies “Karjeras nedēļa 2018” par tēmu “Būvē savu karjeru pats!”. Karjeras nedēļas pasākumi notiek katru gadu, aktualizējot savlaicīgas un apzinātas tālākās izglītības un karjeras izvēles nozīmi veiksmīgas personiskās dzīves veidošanā.

Karjeras nedēļas pasākumus koordinē novada skolu atbildīgie karjeras konsultanti, kopā ar klašu audzinātājiem plānojot un piedāvājot katram vecumposmam atbilstošas aktivitātes. Nedēļas garumā skolēni varēs tikties ar interesantām personībām, radošā un aktīvā gaisotnē paši doties ekskursijās un izpētīt plašo profesiju pasauli, kā arī piedalīties skolu organizētās spēlēs un konkursos. Priecājamies, ka Lielvārdes novada skolu absolventi ir atsaucīgi un piekrituši padalīties ar saviem pieredzes un iedvesmas stāstiem, kā izvēlēties sirdij tuvāko profesiju un kā pašam būvēt savu karjeru!

Aicinām skolēnus būt atvērtiem, smelties iedvesmu un zināšanas piedāvātajās aktivitātēs, lai nākotnē vieglāk izvēlēties piemērotāko profesiju!

Aktivitāšu kalendārs (informācija tiks papildināta un precizēta):

Aktivitates.pdf

 Karjeras konsultanti Lielvārdes novada skolās:

Inta Lipiņa, Lielvārdes pamatskola

Inguna Kaniņa, Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola

Ina Mārcēna, Jumpravas pamatskola, Jumpravas internātpamatskola, Lēdmanes pamatskola

Aicinām arī Lielvārdes novada pirmsskolas iestādes iesaistīties Karjeras nedēļas aktivitātēs, uzrunājot un iesaistot mazo bērnu vecākus atraktīvi pastāstīt par savām profesijām!

Aktivitātes organizētas projekta Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstītā projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”. 

Pasākumi tiks fotografēti/filmēti, iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.

 

Agnese Vovčenko

Jaunatnes lietu speciāliste

 X