Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Lai samazinātu atkārtotu Covid-19 infekcijas izplatību Latvijā līdz kontrolējamai robežai, vienlaikus nodrošinot svarīgu valsts funkciju un pakalpojumu nepārtrauktību visā valsts teritorijā, no 2020. gada 9. novembra līdz 2020. gada 6. decembrim izsludināta ārkārtējā situācija, kuras laikā noteikti stingri pulcēšanās ierobežojumi, pastiprinātas higiēnas ievērošanas prasības, noteikta masku vai mutes un deguna aizsegu lietošana sabiedriskās vietās.

Lai mazinātu neskaidrības, kas saistītas ar MK rīkojuma Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” piemērošanu, Latvijas pašvaldību savienība publicējusi biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sarakstu. Skatīt šeit.

Atgādinām, ka  visiem Lielvārdes novada pašvaldības mājaslapas www.lielvarde.lv apmeklētājiem ir iespēja izmantot virtuālo asistentu, kas pieejams pašvaldības mājaslapā. Tas sniedz atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem saistībā ar Covid-19, nodrošinot vieglu pieeju uzticamai un operatīvai informācijai.

Šobrīd virtuālais asistents prot izskaidrot Covid-19 vīrusa simptomus, paskaidrot, kā rīkoties dažādās ar to saistītās situācijās, kā arī norādīt svarīgākos tālruņu numurus un to, kur iestāžu mājaslapās atrodama aktuālākā informācija. Ir pieejami arī jaunākie statistikas dati par veiktajiem izmeklējumiem un saslimušo skaitu. Virtuālais asistents strādās visu diennakti un spēs sniegt atbildes vienlaikus daudziem lietotājiem.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu