Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Tūrisms

No 15.maija Lielvārdes novada Tūrisma un informācijas centrā (TIC) darbu uzsācis jauns tūrisma speciālists Aleksandrs Čerņavskis. Viņš ir dzimis Preiļos un nāk no podnieku dzimtas. Savu profesionālo darba pieredzi Aleksandrs ir ieguvis, strādājot muzejā Preiļos un Daugavpilī, kā arī tūrisma informācijas centrā un jaunatnes centrā.

Šobrīd Aleksandrs iepazīst Lielvārdes pilsētu, apskates objektus un novadu. Tūrisma speciālists patlaban izstrādā divus jaunus gājēju pastaigu maršrutus Rembates un Lielvārdes parkos.

Tūrisma sezona Lielvārdes novadā ir sākusies un par apmeklētāju trūkumu nevar sūdzēties. Šo divu nedēļu laikā, Lielvārdes TIC apmeklēja skolēnu grupa no Ogres, divas bērnu ekskursiju grupas no Rīgas un 5 velotūristi. Biežāk uzdotie jautājumi ir par apskates vietām Lielvārdē un jaunatvērto izklaides parku Avārijas Brigāde Lēdmanē. Aleksandrs ir sagatavojis un rezervējis divas ekskursiju programmas - Lejasciema pagasta pārvaldei un Deju kopai “Liesmiņa”. 

Prieks, ka arī vietējie novada iedzīvotāji interesējas par tūrisma iespējām Latvijā, un uz šiem jautājumiem labprāt atbildēs tūrisma speciālists Aleksandrs Čerņavskis. Nāciet ciemos!

 

Informāciju sagatavoja Ilze Skudra un Aleksandrs Čerņavskis.
 X