Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Saules apspīdēta, augusta pēdējā diena Lēdmanē izskanēja ar pasākumu “Vasaru pavadot”, kas notika pie tautas nama uz jaunās terases.  To skanīgi iesvētīja dziedošā Skuju ģimene no Kokneses: Inese, Normunds un Monta. Koncerta sākumā apmeklētāji varēja piedziedāt līdzi pazīstamās dziesmas, bet koncerta otrajā daļā, draisko dziesmu pavadījumā,  jau rokas pašas plaukšķināja un kājas piesita takti.

Pēc koncerta apmeklētāji tika aicināti tautas namā aplūkot Lielvārdes mākslas studijas “Otdiena” dalībnieču gleznu izstādi “Dzīve kā košums”. Izstādes idejas autore, lēdmaniete Inese Zaporožeca, kuras darbi arī ir izstādīti izstādē, iepazīstināja apmeklētājus ar klātesošajām māksliniecēm un pastāstīja par nodarbībām studijā un skaisto aizraušanos ar mākslu, kas “izkrāso” dzīvi!

Pasākuma noslēgumā, jau siltā vakara krēslā, visi devās ārā skatīties Ineses Tālmanes režijā iestudēto lugu “Lielvārdes leģenda”, ko atraktīvi izrādīja Lielvārdes tautas teātris.

Jaunā tautas nama terase godam iesvētīta un jaukā vasara koši pavadīta, kaut vēl joprojām baudām un priecājamies par, ražas novākšanai, atvēlētajām siltajām dienām! 

Inese Nereta,

Lēdmanes tautas nama vadītāja 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu