Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

16. jūnijā, Nacionālo bruņoto spēku aviācijas bāzē Lielvārdē notika atjaunoto Gaisa spēku 25.gadadienai veltīts svinīgais pasākums, kuru apmeklēja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālmajors Leonīds Kalniņš.

17. jūnijā, atjaunoto Gaisa spēku 25.gadadienai veltīto pasākumu ietvaros Nacionālo bruņoto spēku aviācijas bāzē Lielvārdē notiks aviācijas paraugdemonstrējumi, kurus apmeklēs arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Pasākuma laikā notiks lidojumu paraugdemonstrējumi ar Baltijas gaisa telpas patrulēšanas gaisa kuģiem, desantēšanās no ASV helikopteriem “UH-60 BlackHawk” un Nacionālo bruņoto spēku helikoptera “Mi-17”, kā arī Lietuvas gaisa spēku un Nacionālo bruņoto spēku paraugdemonstrējumi ar lidmašīnu “L-39” un ugunsgrēka dzēšanas paraugdemonstrējums, izmantojot helikopteru “Mi-17”. Tāpat pasākuma ietvaros notiks Zviedrijas  gaisa spēku lidmašīnas “Grippen”  paraugdemonstrējums  un Robežsardzes paraugdemonstrējums ar helikopteru “AW-109”.

Pasākuma noslēgumā klātesošajiem būs iespēja aplūkot Gaisa spēku aviācijas bāzes tehniku.

Ieeja pasākumā tikai pēc iepriekš veikta pieteikuma.

Informāciju sagatavoja Majore Mairita Senkevicina, AM Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas vecākā referente X