Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Aktīvi darbojoties EKO skolu programmā, piedaloties “Zaļās jostas” konkursos un daudzos citos pasākumos, kas saistīti ar dabu un tās saudzēšanu, bērnudārza “Zvaniņš” bērni ieguva dāvanu - braucienu ekskursijā uz Līgatnes dabas takām.

Diena izvērtās kā liels piedzīvojums, braucot lielajā autobusā un izstaigājot garās Līgatnes dabas takas, vērojot un iepazīstot Latvijas meža dzīvniekus dabā. Liels notikums bija redzēt meža cūkas un 4 mazos strīpainos sivēnus, lāci, kurš cītīgi raka smiltīs sev alu, vāveru puiku, kurš draiskojās savā namiņā un alni, kurš gozējās atvasaras saulītē.

Bērni ar interesi aplūkoja un izzināja pie katra dzīvnieka mītnes novietoto informāciju par dzīvnieku dzīvesveidu. Ļoti interesanta informācija bija par lapsu dzīvi.

Drosmīgākie bērni , viņu skolotājas un auklītes uzkāpa augstajā skatu tornī un pamāja lejā stāvošajiem draugiem. Izstaigājot 4km garo dabas taku, bērni baudīja līdzpaņemtās siltās pusdienas, ko bija sarūpējušas bērnudārza pavārītes Laura un Ilona. Pēc kārtīgas maltītes, veselīgi noguruši, sēdāmies autobusā, lai dotos mājup. Vakarā atgriezāmies Jumpravā, kur sagaidīja mammas buča, vecmāmiņas apskāviens un tēta stūrētais auto.

Lielu paldies sakām šoferītim Pēterim, medmāsai Rutai, mūsu aktīvajai un saimnieciskajai Annai. Paldies vecākiem par aktīvu līdzdarbošanos EKO skolas aktivitātēs, paldies skolotājām un auklītēm, paldies vadītājai Dacei!

LAI BĒRNUDĀRZĀ ZAĻAIS KAROGS LEPNI PLĪVO LĪDZĀS MŪSU LATVIJAS VALSTS KAROGAM!

Vadītājas vietniece izglītības jomā Evija Kozlovska
 X