Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

2020. gada 13.novembrī stājās spēkā grozījumi Lielvārdes novada domes 2019.gada 27.marta saistošajos noteikumos Nr.3 “Saistošie noteikumi par ēdināšanas pakalpojuma maksas atvieglojumiem Lielvārdes novada pašvaldības izglītības iestādēs” (turpmāk –Noteikumi), kas paredz atvieglojumu 100% apmērā (brīvpusdienas) daudzbērnu ģimeņu bērnu ēdināšanas pakalpojuma maksai Lielvārdes novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldības) vispārizglītojošās izglītības iestādēs.

Atvieglojumu 100% apmērā (turpmāk - brīvpusdienas) ir tiesības saņemt Pašvaldības izglītības iestādes izglītojamajam no daudzbērnu ģimenes, kuras aprūpē ir trīs un vairāk bērnu, to skaitā audžuģimenē ievietoti un aizbildnībā esoši bērni, vecumā līdz 24 gadiem, kuri turpina mācības vispārējās izglītības, profesionālās vai augstākās izglītības iestādē un ģimenes deklarētā dzīvesvieta ir Lielvārdes novada pašvaldības administratīvajā teritorijā.

Lai saņemtu brīvpusdienas, izglītojamā vecāks vai likumiskais pārstāvis iesniedz iesniegumu attiecīgās izglītības iestādes vadītājam.

Ja ģimenē ir bērns, kas sasniedzis 15 vai vairāk gadu vecumu, tad iesniegumā norāda vispārējās izglītības vai profesionālās, vai augstākās izglītības iestādi, kurā bērns mācās.

Iesniegumā minētās informācijas pārbaudei izglītības iestādei ir tiesības pieprasīt informāciju no citām valsts un pašvaldības institūcijām.”

Lai brīvpusdienas bērni varētu saņemt no 2020.gada 1.decembra, lūgums vecākiem vai bērnu likumiskajiem pārstāvjiem iesniegumu par brīvpusdienu piešķiršanu iesniegt līdz 2020.gada 20.novembrim attiecīgajā izglītības iestādē.

Gadījumā, ja veicot iemaksas par ēdināšanas pakalpojumu izglītības iestādē būs radusies pārmaksa, vecākiem vai likumiskajiem pārstāvjiem būs jāaizpilda iesniegums ar lūgumu atmaksāt pārmaksāto summu, pirms tam precizējot atmaksājamo summu Pašvaldības administrācijas centralizētās grāmatvedības nodaļā (tālr. 65053818, e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ).

Iesniegums par ēdināšanas pakalpojuma atvieglojumu piešķiršanu

Iesniegums par ēdināšanas pakalpojuma iemaksātās un neizmantotās summas atmaksu

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu