Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte

No 5.-7. jūlijam Jelgavā norisinājās Latvijas Jaunatnes olimpiāde. Tajā Lielvārdes novadu pārstāvēja 11 sportisti, kuri atgriezās ar divām medaļām, kuras abas izcīnīja sprinteris Matīss Gržibovskis.

Vieglatlēts Ermanis Circins trīssoļlēkšanā ieguva 5. vietu ar rezultātu 12,16 metri. Trenere Iveta Puķīte.

Sindija Ertmane 100 metru sprintā ar rezultātu 13,11 sekundes ierindojās 6.vietā. Arī viņas trenere ir Iveta Puķīte.

Zviedru stafetē Lielvārdes novadu pārstāvēja Ermanis Circins, Matīss Gržibovskis, Ronalds Šilovs, Raivis Vinogradovs ar rezultātu 2 minūtes 8 sekundes, izcīnot 5.vietu.

No mūsu novada sportistiem šī olimpiāde panākumiem bagātākā bija Matīsam Gržibovskim, kurš uzvarēja 400 m sprinta skrējienā ar rezultātu 49,01 sekundes, par 0,6 sekundēm labojot savu personīgo rekordu. Matīss finālskrējienā par 0,05 sekundēm pārspēja 2. vietas ieguvēju.

200 metru skrējienā Matīss izcīnīja godpilno 2. vietu ar rezultātu - 23,16 sekundes. Treneri – Iveta Puķīte un Gints Bitītis.

No 21. līdz 27. jūlijam Azerbaidžānā, Baku, notiks Eiropas jaunatnes Olimpiskais festivāls. Latvijas delegācijā vieglatlētu komandai ir piešķirtas 11 sportistu un 4 treneru vietas. 7. jūlijā pēc Latvijas Jaunatnes olimpiādes notika LVS Jaunatnes komisijas sēde, kurā tika apstiprināts komandas sastāvs. Latvijas U18 izlases sastāvā arī lielvārdietis Matīss Gržibovskis 400 metru discipilīnā.