Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

 Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas  9.a klases skolēni 23.01.2019. ar autobusu devās uz Lielvārdes novada uzņēmumu “Zelmas maiznīca”.

Mērķis - iepazīties ar maiznieka kā mājražotāja profesiju,  uzzināt par maiznieka –mājražotāja kā tūrisma apskates objekta idejas rašanās un realizēšanas pamatiem, radošo pieeju uzņēmējdarbībā, kā arī par uzņēmējam nepieciešamajām prasmēm un zināšanām, darba specifiku.

Pasākuma laikā skolēni iepazinās ar maiznieka profesiju, ikdienas darbu, nepieciešamajām prasmēm un zināšanām. Skolēniem tika izskaidrota maiznieka profesijas vēsturiskā attīstība, darbam nepieciešamais aprīkojums un tā modernizācija.

Skolēni uzzināja, kā mājražošana atšķiras no rūpnieciskās ražošanas un to, cik ilgā laikā var iemācīties cept maizi pēc senām un individuālām receptēm.

Skolēni uzzināja par maiznieka –mājražotāja kā tūrisma apskates objekta idejas rašanos un realizēšanas pamatiem. Skolēni uzzināja par to, kā no idejas nonākt līdz galaproduktam.

Praktiskas darbošanās laikā izglītojamie  izzināja maizniekam nepieciešamās rakstura īpašības un izgatavoja paši savus maizes izstrādājumus.

 Inguna Kaniņa,

Pedagoģe, karjeras konsultante

 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu