Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

15. jūnijā Rembates parka Spīdalas saliņā norisinājās šlāgerdziesmu konkursa “Latvijas sirdsdziesma" fināls Lielvārdē. Pasākums tapa Lielvārdes novada pašvaldības un Latvijas Televīzijas sadarbības rezultātā. Veiksmīga pasākuma norise bija iespējama, pateicoties Lielvārdes novada uzņēmēju biedrības atbalstam, kuri sarūpēja dāvanas pasākuma dalībniekiem. Paldies: SIA “Veina plus”, SIA “Māris un Co”, alus darbnīcai “Pumpurs”, SIA “Lūšu Drava”.

Pateicamies SIA “Gaļas nams -Ādaži” par cienastu, zemnieku saimniecībai “Mālkalni” par ziediem māksliniekiem un zemnieku saimniecībai “Turbas” par televīzijas darbinieku izmitināšanu. Vissirsnīgākais paldies 54. Zemessargu inženiertehniskajam bataljonam, kuri iesaistījās autotransporta plūsmas regulēšanā un novietošanā.

Paldies SIA “Lielvārdes Remte” par atbildīgu darbu, strādājot pie teritorijas sakārtošanas pasākuma gatavošanās procesā, norises laikā, kā arī pēc pasākuma.  Paldies ikvienam, kas iesaistījās, lai “Latvijas sirdsdziesma” Lielvārdē izdotos: pašvaldības un Lielvārdes novada Kultūras centra darbiniekiem, pašvaldības policijai, brīvprātīgajiem un, protams, apmeklētājiem – lielvārdiešiem un viesiem, kuri bija ieradušies no tuviem un tāliem novadiem.

Paldies domes deputātiem par atbalstu, piešķirot pasākumam finansējumu!

Esam gandarīti par iespēju realizēt šo pasākumu Lielvārdē, kas ietver būtiskas iespējas popularizēt pilsētas un novada tēlu. Lai visiem veiksme un izdošanās īstenojot iecerēto!

Lielvārdes novada Kultūras centra

direktore Iveta Bule

Foto: Francis Belte

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu