Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2019.gada 4.decembrī Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolā 12.klašu skolēniem notika izaugsmes trenera Ingas Bites vadītas  nodarbības ,,Nākotnes iespējas”.

Pasākuma mērķis – veikt pašnovērtējumu, attīstīt nākotnes darba tirgū pieprasītās prasmes, mācīties izvirzīt mērķus un plānot to sasniegšanu.

Skolēni izaugsmes treneres vadībā mācījās izvirzīt mērķus un plānot to sasniegšanas veidus. Skolēni uzzināja kā pareizi un mērķtiecīgi veikt savu izvēli.

Karjeras attīstības atbalsta pasākuma laikā skolēni izzināja sevi, attīstīja emocionālo inteliģenci, attīstīja sadarbības prasmes, pilnveidoja analītiskās prasmes.

Nodarbības laikā skolēni attīstīja tādas nākotnes darbā tirgū nepieciešamās prasmes kā komunikācijas prasmes.

Karjeras attīstības atbalsta pasākuma laikā izaugsmes trenere organizēja skolēnu diskusiju ar mērķi izšķirt, kur rodas problēmas un kādi ir labākie “darba instrumenti”, lai attīstītu grupas dalībnieku pārrunu vešanas prasmes, sekmētu grupas saliedēšanos, uzlabotu komunikāciju.

Izmantojot  metodiku “Karjeras māja”, skolēni pilnveidoja zināšanas un  izpratni par karjeru, tās izvēli, kas atbilst katra indivīda personībai.

 

Pedagogs karjeras konsultants

Inguna Kaniņa

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu