Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Ņemot vērā valstī pastāvošos pulcēšanās ierobežojumus un neprognozējamu epidemioloģisko situāciju tuvākajos mēnešos, ĒNU DIENA 10. februārī tiek atcelta.

Situācija, kad daudzi uzņēmumi šobrīd nevar paredzēt iespēju uzņemt ēnotājus īsi pēc ārkārtas situācijas noslēguma datuma, liedz mums iespēju pilnvērtīgi organizēt šo skolēnu karjeras pasākumu. Vienlaikus daudzas no ĒNU DIENAS dalībnieku ik gadu pieprasītākajām vakancēm šobrīd nevar tikt pārstāvētas ĒNU DIENAS ietvaros.

Junior Achievement Latvia” seko līdzi epidemioloģiskajai situācijai un ar to saistītajiem pasākumu norises ierobežojumiem un, ja tas būs iespējams, ĒNU DIENA tiks pārcelta uz vēlāku norises laiku 2021.gadā.

Aicinām sekot informācijai oficiālajā ĒNU DIENAS mājaslapā un mūsu sociālajos tīklos, kur informēsim par izmaiņām, ja, ievērojot epidemioloģiskās situācijas noteiktos ierobežojumus, pasākumu būs iespējams rīkot citā laikā šogad. Ja jums rodas jautājumi, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu