Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Tūrisms

Apturēt slaidrādi
1
1
2
Disku_golfs_-576x1024
Lusu_Drava_Nodarbiba_-3-1024x652
Lusu_Drava_Nodarbiba_-5-1024x680
Lusu_Taka_9_KARTE_JUN_2019-859x1024
Nojume_2-1024x576
Nojume_projektors_-1024x576
“Stropēni”, Lielvārdes pagasts, Lielvārdes novads, LV-5070
+371 26 353 518
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
https://lusudrava.lv/turisms

Lielvārdes novada “Stropēnos” jau vairāk nekā 45 gadus par savu pusotra miljona bišu ganāmpulku rūpējas biteniece Līga Lūse. Savukārt viņas dēls ar ģimeni no ievāktā medus veido dažādus neierastus produktus un maisījumus. Lūšu Dravas bites, naski strādājot, ik vasaru sarūpē gan varen gardu dažādu ziedu medu, gan ziedputekšņus, gan arī vienus no pasaulē bagātīgākajiem dabas vitamīnu produktiem – bišu maizi.

Kopš 2019. gada Lūšu Drava sāk uzņemt arī apmeklētājus, stāstot par biškopības tēmu, kā arī piedāvā spēlēt Latvijā arvien populārāko disku golfa spēli. 

Tūristu grupām ir iespēja viesoties Lūšu Dravā, iepriekš piesakot savu apmeklējumu. Ekskursijas laikā runāsim par biškopja arodu, apskatīsim darbarīkus, iepazīsimies ar bites dzīves ciklu un tās nozīmīgumu pasaules uzbūvē. Piedāvājam arī Lūšu Dravas lielisko produktu degustāciju un iespēju tos iegādāties. 

Viesošanās Lūšu Dravā iespējama tikai ar iepriekšēju pieteikšanos!

Nodarbības

Iepriekš vienojoties, grupām pieejama radoša praktiskā nodarbība, kuras laikā dalībnieki paši sagatavo un piepilda savu īpašo medus burciņu, kā arī noformē to atbilstoši savai gaumei un noskaņojumam.

Svinības

Mūsu ērti aprīkotajā nojumē ir iespējams arī uzņemt un organizēt nelielas svinības. Piemēram, dzimšanas dienas ballīti bērniem. Mums ir galdi cienastam, soli, kur piesēst, plašums, kur izskrieties, ugunskura pavards ar trijkāji lielajam zupas katlam, kā arī disku golfa laukums papildu fiziskajām aktivitātēm praktiski jebkuram vecumam.

Disku golfs

Pēc ekskursijas vai arī kā atsevišķu nodarbi piedāvājam iziet disku golfa trasi “Lūšu Taka” ar 9 groziem. Disku golfa spēles laikā ar diskiem jeb lidojošajiem šķīvīšiem no starta līdz grozam jātiek ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu. Iesācējiem tā ir jauka pastaiga mežā, vienlaikus piedaloties interesantā spēlē. Uzvar tas, kurš guvis visvairāk prieka!
Lai uzzinātu vairāk par disku golfa spēles norisi un noteikumiem, aicinām ielūkoties Latvijas Disku golfa federācijas tīmekļa vietnē, kur detalizēti izskaidroti disku golfa spēles norises principi, noteikumi un padomi.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu