Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Lielvārdes novada pašvaldība informē, ka  ir uzsākta energoefektivitāti veicinošu viedo pilsētvides tehnoloģiju ieviešana Lielvārdes publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā, pamatojoties uz noslēgto būvdarbu līgumu ar SIA “VIZULO Solutions”.

Šobrīd Raiņa ielā uzstādīti un testa režīmā darbojas LED gaismekļi ar kontrolieriem, centrālā vadības sistēma, lai fiksētu sistēmas darbības efektivitāti un nepieciešamības gadījumā novērstu neprecizitātes. Projektā plānotajā  apjomā gaismekļi un ierīces tiks uzstādīti tuvāko divu mēnešu laikā. Būvdarbu veicējs nodrošina nepieciešamo vadības sistēmas darbību un programmatūras licences, mākoņservera uzturēšanu, datu monitorēšanu projekta uzraudzības periodā. 

Jau informējām, ka būvdarbu laikā plānota  ielu apgaismojuma nomaiņa uz LED apgaismojumu ar viedo vadību, apgaismojuma sistēmas - centrālās vadības sistēmas, gaismekļa kontrolieru, segmenta kontrolieru, gaisa piesārņojuma un laikapstākļu sensoru moduļa, kā arī satiksmes uzskaites sensoru – uzstādīšana.

Projekta “Energoefektivitāti veicinošu viedo pilsētvides tehnoloģiju ieviešana Lielvārdes publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā” Nr. EKII-3/10 mērķis ir Lielvārdes publisko teritoriju apgaismojuma modernizācija, ieviešot un demonstrējot viedās pilsētvides tehnoloģijas, kas samazina siltumnīcefekta gāzu emisijas.

Plānotais elektroenerģijas patēriņa samazinājums – 216 897 kWh/gadā, plānotais oglekļa dioksīda emisiju samazinājums – 23 641,77  kgCO2/gadā.

Projekta kopējās izmaksas ir 325 828,95 EUR, no tām Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta finansējums ir 201 062,10  EUR, Lielvārdes novada pašvaldības līdzfinansējums ir 124 766,85 EUR.

Projekta realizācijas termiņš: 27.02.2019.- 31.03.2020.

 

Santa Zvirbule,

Attīstības plānošanas un pašvaldības īpašumu

pārvaldības nodaļas vadītāja p.i.

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu