Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Lielvārdes novada dome informē, ka sākot ar 30.05.2020 Lielvārdes novada iedzīvotāji ir aicināti atsākt apmeklēt projekta Nr.9.2.4.2/16/I/081 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Lielvārdes novadā” aktivitātes.

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, netika realizētas  vairākas fizisko aktivitāšu nodarbības. 2 (divas) ”Zumbas nodarbības” gan Lielvārdē, gan Lēdmanes pagastā un 9 (deviņas) nodarbības Jumpravas pagastā, kā arī 5 (piecas) “Florbola nodarbības meitenēm” un  5 (piecas) nodarbības “Vingrošana pieaugušajiem fizioterapeita vadībā” Lēdmanes pagastā. Netika novadīts arī garīgais veselību cikls. Informācija par aktivitāšu plānojumu un laikiem tiks ievietota Lielvārdes novada pašvaldības mājas lapā.

Ievērojot valstī noteiktos pulcēšanos norādījumus, vietu skaits grupās ir ierobežots – vienlaicīgi nodarbībā var piedalīties ne vairāk kā 25 cilvēki (23 dalībnieki, projekta vadītāja un treneris), ievērojot 2 metru distanci. Līdz ārkārtas situācijas beigām nodarbību laikā tiks nodrošināti drošības pasākumi saskaņā ar valdības prasībām.

Ņemot vērā lielo iedzīvotāju atsaucību fizisko aktivitāšu nodarbībās, projekta vadītāja sazināsies personiski ar tiem dalībniekiem, kuriem tiek nodrošināta dalība projekta pasākumos. Dalībnieki tiks atlasīti pēc godprātības principa, cik reizes dalībnieks apmeklējis pasākumus.

Lūdzam iedzīvotājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt nodarbības, ja ir kādi saslimšanas simptomi vai slikta pašsajūta, kā arī iedzīvotājiem ar hroniskām slimībām izvērtēt nepieciešamību ierasties uz nodarbībām.

Kā pirmā projekta "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Lielvārdes novadā" aktivitāte paredzēta Zumbas nodarbība, kas notiks 2. jūnijā, Jumpravas pamatskolas sporta zālē. 

Jautājumu gadījumā sazināties ar projekta vadītāju Miraldu Rangu, rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lielvārdes novada pašvaldības Attīstības plānošanas un pašvaldības nekustamo īpašumu pārvaldības projekta vadītāja Miralda Ranga

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu