Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis
Jumpravas_pagatsa_parvaldes_eka_800.JPG
IMG_3388.JPG
IMG_3391.JPG
IMG_3396.JPG
IMG_3399.JPG
IMG_3406.JPG
IMG_3411.JPG
IMG_3416.JPG
IMG_3428.JPG
IMG_3445.JPG
IMG_3452.JPG
IMG_3464.JPG
IMG_3472.JPG
IMG_3476.JPG
IMG_3484.JPG
__Jumpravas_pagatsa_parvaldes_eka_800.JPG
a-10
a-12
a-13
a-14
a-16
a-17
a-18
a-19
a-29
a-3
a-30
a-31
a-36
a-37
a-40
a-41
a-43
a-45
a-52
a-56
a-57
a-7
a-8
aa-1

26.novembrī ar svinīgu pasākumu un simboliskās lentas pārgriešanu Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele un Jumpravas pagasta pārvaldes vadītājs Aivars Samsons atklāja Jumpravas pagasta pārvaldes ēku, kas projekta "Energoefektivitātes paaugstināšana Jumpravas pagasta pārvaldes ēkā" īstenošanas laikā kļuvusi energoefektīvāka un vizuāli pievilcīgāka.

Atklāšanās pasākumā piedalījās būvuzņēmēja SIA "LVS BUILDING" pārstāvis - projektu vadītājs Rūdis Kļaviņš, projektētājs SIA “JOE”. Pirms lentas pārgriešanas S.Ločmele un A.Samsons uzvilka mastā Latvijas karogu, kas ikdienā plīvo pie pagasta pārvaldes ēkas, tādējādi apliecinot, ka ēkā esošās iestādes atsāk darbu iepriekšējā kārtībā.

"Pašvaldībai šis projekts ir būtisks vairāku iemeslu dēļ. Ne tikai tāpēc, ka esam iedzīvotājiem solījuši šīs ēkas sakārtošanu, bet arī tāpēc, ka šī ir mājvieta vairākām, iedzīvotājiem svarīgām  pašvaldības iestādēm, šis ir gan Jumpravas kultūras, gan sabiedriskais centrs, gan pagasta pārvaldes ēka, kā arī tāpēc, ka novadam ir jāattīstās vienmērīgi – ne tikai Lielvārdes pilsētā, bet arī pagastos,” sacīja Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele. Viņa pateicās visai projekta īstenošanā iesaistītajai komandai – Lielvārdes novada pašvaldības izpilddirektorei Ingai Reķei, Attīstības plānošanas un pašvaldības īpašumu pārvaldības nodaļas projektu vadītājai Santai Zvirbulei, būvinženierim Raivim Jēkabsonam un būvuzņēmējam SIA "LVS Building" un projektu vadītājam Rūdim Kļaviņam, SIA  "NIC Ozols" Ugunsdrošības konsultantei Solvitai Dzērvei, būvuzraugam SIA "LERIX" un Būvprojekta autoram SIA “JOE”  par veiksmīgu sadarbību un kvalitatīvi paveiktu darbu, īstenojot ERAF līdzfinansēto projektu "Energoefektivitātes paaugstināšana Jumpravas pagasta pārvaldes ēkā".

Lielvārdes novada pašvaldības izpilddirektore I.Reķe uzsvēra, ka šī ēka ļoti nepieciešama iedzīvotājiem, kur viņi ikdienā var saņemt pagasta pārvaldes sniegtos pakalpojumus, kultūras un sociālos pakalpojumus, šajā ēkā bērni apgūst mūziku un mākslu, te savas intereses īsteno jaunieši, darbojas amatiermākslas kolektīvi, sabiedriskās organizācijas.

Jumpravas Kultūras nams (arī Jumpravas pagasta pārvaldes ēka) celts 1912. gadā kā Labdarības biedrības nams, par tautas saziedotajiem līdzekļiem, kurā jau no senatnes izveidojās rosīga sabiedriskā dzīve. Kultūras nams atjaunots četras reizes - pēc I Pasaules kara 1924. gadā, tad 1969. gadā, pēdējoreiz 1989. gadā un tagad, kad  2019. gada 27.maijā tika uzsākti projekta "Energoefektivitātes paaugstināšana Jumpravas pagasta pārvaldes ēkā" darbi. Projekta ietvaros tika veikti ēkas energoefektivitātes pasākumi – fasādes un cokola siltināšana, logu nomaiņa, jumta seguma nomaiņa, kā arī teritorijas labiekārtošanas darbi un ekspluatācijā nenodotās ēkas daļas demontāža.  Būvdarbu veikšanas gaitā papildus tika veikta ūdensvada pārbūve, sakārtojot pagasta pārvaldes ēkas ūdensvada sistēmu.

Lai izpildītu normatīvo aktu prasības ugunsdrošības jomā ēkai, kas būvēta iepriekšējos gadu desmitos, kad spēkā bija citas prasības, pašvaldībai šīs ēkas pārbūve bija izaicinājums nodrošināt ēkas atbilstību pašreiz spēkā esošajām būvnormatīvu prasībām. Pēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta norādēm ēkā tika ierīkota avārijapgaismes sistēma, izbūvēts ārējais ugunsdzēsības hidrants, veikta ēkā esošo koka konstrukciju apstrāde ar ugunsdrošu krāsojumu.

Jumpravas pagasta pārvaldes ēkas pārbūves būvdarbus objektā veica SIA “LVS Building”, būvuzraudzības pakalpojumu nodrošināja SIA “LERIX”.

Kopējās būvdarbu izmaksas ir 1 402 685 EUR ar PVN, kopējās projekta izmaksas ir 1 466 533 EUR.

Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums ir 236 725 EUR, valsts budžeta dotācija 10 444 EUR.

Anitas Sakas un www.ogrenet.lv fotogrāfijas


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu