Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Lielvārdes novada pašvaldība informē, ka 2020.gada 20.jūnijā, plkst. 11.00  Lielvārdes Lāčplēša laukumā, kas tiek dēvēts arī par Centra laukumu, Līgo dienas tirdziņa ietvaros, tiks svinīgi atklāts jaunais tirgus laukums. 

Aicinām ikvienu interesentu uz atklāšanas svētkiem! Svētku noskaņu radīs un apmeklētājus ar muzikāliem un atraktīviem priekšnesumiem priecēs vokāli dramatiski instrumentālā grupa “ILGA”.

Lielvārdes novada pašvaldība ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)” apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” līdzfinansēto projektu “Trigus laukuma izveide Lielvārdē” (projekta Nr.18-04-AL02-A019.2103-000006) tirgus teritorijā novietojusi trīs slēgta tipa tirdzniecības nojumes, publiskas pieejamības tualeti, kā arī atkritumu urnas un atpūtas soliņus. Projekta ietvaros ir uzstādīts arī brīvkrāns, kur ikvienam iedzīvotājam ir iespēja piepildīt savu ūdens trauku ar pilsētas dzeramo ūdeni.

Projekta īstenošanas rezultātā izveidotais tirgus laukums dos atbalstu preču un pārtikas produkcijas ražotājiem un uzlabos uzņēmējdarbības vides pieejamību.

Projekts tiek īstenots vietējās rīcības grupas Publisko un privāto partnerattiecību biedrības “Zied zeme” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015-2020 ietvaros.

“Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejama Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē: https://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020_lv.

Attīstības plānošanas un pašvaldības īpašumu pārvaldības nodaļas projektu vadītāja
Madara Malahovska


 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu