Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Šis gads sportā ir nozīmīgs ar lielu valsts līmeņa sporta pasākumu: 2019.gadā no 5. – 7.jūlijam Jelgavā  notiks  VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde. 

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde  pulcē jaunos sportistus no visas Latvijas. Olimpiādes laikā tiks noskaidrota sportiskākā Latvijas pašvaldība un labākie Latvijas sportisti vasaras Olimpisko spēļu sporta veidos.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Sacensību mērķis ir noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus. Vienlaikus sportisti vairākos sporta veidos sacentīsies par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, kas nākamā gada vasarā notiks Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku.

Aicinām sportistus, kuri vēlas un ir gatavi Olimpiādē pārstāvēt Lielvārdes novadu, līdz 10. maijam pieteikties pie Lielvārdes novada Sporta centra direktora Ainara Puķīša t. 29180320, rakstīt e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu