Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Kā zināms, kopš 2020.gada vasaras Lielvārdē tiek realizēts projekts “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Lielvārdē 3.kārta”, kā ietvaros tiek izbūvēti sadzīves kanalizācijas tīkli Lielvārdē, pilsētas ziemeļu daļā. Realizējot projektu, saņemti vairāku šajā pilsētas pusē dzīvojošu iedzīvotāju ierosinājumi par nepieciešamību vienlaikus izbūvēt arī centralizēto ūdensvadu. Šī gada budžetā projektēšanas darbiem dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošanai Lielvārdē tika paredzēti 12 000 EUR. Tomēr saskaņā ar SIA “Lielvārdes Remte” veiktās cenu aptaujas datiem, paredzamās izmaksas jaunu ūdensvadu posmu projektēšanai Rembates ielā un tās atzarā, kā arī Putnu, Pļavu, Meža un Puškina ielās, ir 19 965 EUR (ar PVN). Attiecīgi 10. februārī, Lielvārdes novada dome ārkārtas sēdē lēma piešķirt papildus 8000 EUR.

Iespēja pieslēgties ūdensvadam pēc tā izbūves būtu aptuveni 150 mājsaimniecībām. Apkārt nav lielu ūdenstilpņu, tādēļ ūdens daudzums turpat esošajās akās nav pietiekams, turklāt svarīgi, ka arī dzeramā ūdens kvalitāte pēc pieslēgšanās ūdensvadam šajās mājsaimniecībās būtiski uzlabotos. Apzinoties, ka arī citiem iedzīvotājiem šī problēma varētu būt aktuāla, pašvaldība plāno ūdensvada pieslēguma izbūvi realizēt pakāpeniski, vienlaikus ņemot vērā arī vajadzības citos pilsētas ielu posmos. Sākotnēji ūdensvads tiks izbūvēts Uzvaras ielas posmā - projektēsanas darbi šim posmam veikti jau iepriekš, tāpēc būvdarbi tiks veikti pavasarī, vienlaikus ar kanalizācijas tīkla izbūvi,” informē Lielvārdes novada pašvaldības izpilddirektore Inga Reķe.

Projektēšanas darbus paredzēts veikt 4 mēnešu laikā no līguma noslēgšanas brīža ar būvuzņēmēju – provizoriski plānots, ka ūdensvada pirmo posmu izbūve sāktos šī gada vasaras beigās.  

Maruta Petunova,
Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja

Ūdensvada izbūves karte

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu