Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis
a-44
a-26
a-27
a-28
a-3
a-39
a-4
a-40
a-41
a-42
a-43
a-44
a-50
a-54
a-6
a-7
a-8

Ogres novada Kultūras centrā 25.februārī norisinājās XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku starpnovadu vokālās mūzikas konkurss "Balsis 2020", kurā piedalījās Ogres un Lielvārdes novadu izglītības iestāžu vokālie ansambļi. 

Lielvārdes novadu konkursā šoreiz pārstāvēja Lēdmanes pamatskolas un Jumpravas pamatskolas vokālie ansambļi.

Par ceļazīmi uz konkursa II kārtu sacentās septiņi muzikālie kolektīvi. Apliecināt savu meistarību II kārtā varēs arī Jumpravas pamatskolas 5.-9.klašu vokālais ansamblis (vadītāja Ingūna Lasmane, koncertmeistare Inese Medne), kura sniegumu žūrija novērtēja ar 40 punktiem un I pakāpi.

Jau otro gadu pēc kārtas Jumpravas pamatskolas 5-9.klašu ansamblis parādījis stabilu sniegumu un izcīnījis tiesības piedalīties konkursa II kārtā.

"Ja iepriekšējā gadā ansamblis konkursā guvis panākumus, tad katrs nākamais konkurss pieprasa latiņu uzlikt arvien augstāk. 5.-9.klašu ansambļa, kurš izveidots pirms trim gadiem, izaugsme ir acīm redzama. Tiesa, mācību iestādes specifika ir tā, ka dziedātāji pabeidz skolu, citi nāk vietā. Tikko ar kolektīvu esi sasniedzis iespējamos griestus, viss jāsāk no jauna," atzīst ansambļa vadītāja Ingūna Lasmane. "Konkurss ir pārbaudījums un stress gan dziedātājiem, gan ansambļa vadītājam, taču tā ir arī lieliska iespēja parādīt savu varēšanu un novērtēt citus kolektīvus."

Jumpravas pamatskolas 1.- 4..klašu ansamblis (vadītāja Ingūna Lasmane, koncertmeistare Inese Medne) ieguva 37.17 punktus un II pakāpi, Lēdmanes pamatskolas 1.- 4..klašu ansamblis (vadītāja Juta Isate) – 36.5 punktus un II pakāpi.

Konkursa dalībniekus vērtēja žūrija: Ferijs Millers – kordiriģents, Latvijas Nacionālā kultūras centra vokālo ansambļu nozares padomes loceklis; Ilze Miezere – vokālais pedagogs, Ogres novada Kultūras centra vokālās studijas "Svilpastes" vadītāja; Liene Seržante – muzikālā pedagoģe un kordiriģente.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu