Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lai veicinātu iedzīvotāju iniciatīvu pašvaldības administratīvās teritorijas sakārtošanā un uzlabotu iedzīvotāju dzīves vides kvalitāti un finansiāli atbalstītu Lielvārdes novada dzīvojamām mājām piesaistīto un piegulošo publisko teritoriju labiekārtošanas projektu īstenošanu, Lielvārdes novada pašvaldība izsludina projektu konkursu „Dzīvojamām mājām piegulošo publisko teritoriju labiekārtošana”.

Projektu pieteikumus savu mērķprogrammu īstenošanai var iesniegt biedrības vai fiziskas personas, kuras pārstāv dzīvokļu īpašnieku kopību, fiziskas personas, kuras ir individuālo dzīvojamo māju īpašnieki, nevalstiskās organizācijas vai fiziskas personas, kuras ir publiski pieejama zemes īpašuma īpašnieki.

Publisko teritoriju labiekārtošanas projektu konkursa prioritātes ir – (1) publiski pieejamu rekreācijas un sabiedrisko zonu labiekārtošana, (2) satiksmes drošības uzlabošana, (3) aktīvās atpūtas kompleksu attīstība vai pilnveidošana.

Projektu konkursa kopējais finansējums ir 14 300,- EUR. Viena projekta īstenošanai piešķiramais finansējums – līdz 2 000,- EUR. Pretendenta līdzfinansējumam jābūt ne mazākam par 20% (tai skaitā, nemateriālie ieguldījumi un brīvprātīgais darbs) no kopējā projekta īstenošanai nepieciešamā finansējuma. Papildus informāciju un konsultācijas iespējams saņemt pie pašvaldības izpilddirektora vietnieces Līgas Grantiņas, Lielvārdē, Raiņa iela 11A, 3.stāvā, 303. kabinetā, tālr. 26532654, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Termiņš projektu iesniegšanai – līdz 2015. gada 5. jūnija plkst. 15:00.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu