Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Lielvārdes novada pašvaldība ar Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas atbalstu ir uzsākusi projekta “Skatāmies vienā virzienā!” īstenošanu.

Projekta mērķis ir izveidot ilgtspējīgu rīcības plānu Lielvārdes novada darbā ar jaunatni iesaistīto personu sadarbībai un kapacitātei, tādējādi stiprinot arī novada skolu jauniešu līdzdalības paaugstināšanu.

Lai sasniegtu projekta mērķi, tiks īstenotas sekojošas galvenās aktivitātes – ilgtspējīgas darba grupas izveide, neformālās izglītības apmācību cikls skolu jauniešiem, organizēta radoša sadarbības aktivitāte, novada jauniešu viedokļu aptauja un darba grupas izstrādāts rīcības plāns.

Projekta tiešā mērķa grupa ir darbā ar jaunatni iesaistītās personas, iestādes, organizācijas, biedrības, kā arī Lielvārdes novada skolu jaunieši, pašpārvalžu dalībnieki.

Galvenie sasniedzamie projekta rezultāti – ilgtspējīga rīcības plāna izstrāde, iegūti kvalitatīvi un kvantitatīvi dati jauniešu viedokļu aptaujā, jaunieši un darba grupā iesaistītās personas ir ieguvušas dažādas kompetences caur “mācoties darot” prizmu, paaugstinājuši savu motivāciju un līdzdalību.

Projektā iegūtie rezultāti tiks izmantoti turpmākās Lielvārdes novada Jaunatnes politikas attīstības programmas izstrādei.

Pirmā aktivitāte 24. oktobrī, kad darba grupā tiksimies ar Jaunatnes politikas eksperti Inesi Šubēvicu!

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.

 

Agnese Vovčenko, 

Jaunatnes lietu speciāliste

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu