Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Šī gada 3. jūlijā trīspadsmit Lielvārdes novada jaunieši kopā ar jaunatnes lietu speciālisti Zitu Bērziņu un projekta koordinatori Renāti Mencendorfu devās uz Eiropas komisijas programmas "Erasmus+ Jaunatne darbībā" atbalstītu apmaiņas projektu"Baltijas kultūra 12. un 21. gadsimtā" Lietuvā.

Jaunieši pavadīja pieredzes pilnas, atraktīvas un patiešām interesantas desmit dienas kopā ar citiem Lietuvas jauniešiem. Projekts tika veidots ar mērķi uzzināt vairāk par baltu tradīcijām, atšķirībām 12. gs un 21. gs, iespējām, kā saglabāt baltu kultūru mūsdienās. Projekta laikā jaunieši apguva un attīstīja prasmi komunicēt angļu valodā, veidot 12. gs. rotas, sadarboties grupās, uzzināja vairāk par Lietuvas pilskalniem un baltu tradīcijām, izdzīvoja dienu 12. gadsimtā, iemācījās lietuviešu dziesmas un dejas, kā arī mācīja lietuvas jauniešiem mūsu rotaļas, dziesmas un dejas. Jaunieši ieguva  ne tikai jaunas zināšanas, bet arī jaunus draugus un milzum daudz emociju. Projekta noslēgumā jaunieši saņēma Youthpass - apliecinājumu par piedalīšanos projektā, kas noderīgi papildinās jauniešu CV, un, kā paši jaunieši, dodoties atpakaļ uz mājām ,teica: "Šīs bija 10 labākās dienas manā mūžā!"

Projektu realizēja Lielvārdes novada pašvaldība, sadarbojoties ar Elektrenu kultūras centru (Lietuva). Kopējais projekta finansējums ir 12 210.00 Eur, kas pilnībā tiek segts no Eiropas komisijas programmas Erasmus+ Jaunatne darbībā.

Sagatavoja:
LNJD Izglītības un attīstības koordinatore
Renāte Buraka
Foto: Z. Bērziņa, R. Mencendorfa

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu