Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Projekts “Kopā varam labāk” norisinājās no 16.09.2018- 15.09.2019. Projekta mērķis bija veicināt jauniešu un lēmumu pieņēmēju dialogu, attīstot jauniešu politisko līdzdalību un izpratni par politiskās līdzdalības veidiem un iespējām Lielvārdes novada, Ķeguma novada un Ogres novada pašvaldībās.

Projektā kopā aizvadītas 6 aktivitātes – 2 strukturētā dialoga tikšanās, jauniešu apmācības, politiķu ēnošana un grupu projektu plānošana. Aktivitātes tika īstenotas visos trijos sadarbības partneru novados- Lielvārdē, Ogrē, Ķegumā. Projekta sadarbības partneri sniedza savus labās prakses piemērus un kompetences, lai veiksmīgi īstenotu visus projekta posmus.

Kā atzīst paši jaunieši, projekta laikā ieguvuši gan jaunus draugus, gan attīstījuši dažādas kompetences, kas noderēs turpmāk. Līdzdalības kompetences attīstība ir devusi ieguldījumu projekta ilgtspējībā un daļa no projekta jauniešiem ir kļuvuši par skolu pašpārvalžu un Jauniešu domes dalībniekiem, daži no jauniešiem individuāli ir sasnieguši augstus rezultātus aktivitātēs ārpus projekta, izmantojot iegūtos kontaktus un kompetences projekta laikā.

Projekta rezultātā tika izveidots strukturēto diskusiju apkopojums, kur izvirzīti vairāki sadarbības virzieni ar konkrētiem priekšlikumiem.

#KopāVaramLabāk

Diskusiju apkopojums pieejams ŠEIT.

“Projekts “Kopā varam labāk” (Nr.2018-2-LV02-KA347-002172) tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.”

           

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu