Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Trešdien, 17.februārī, plkst. 18:00 notiks pašvaldības tiešsaistes tikšanās ar iedzīvotājiem Zoom platformā, kuras laikā iedzīvotājiem tiks sniegtas atbildes par sabiedrības līdzdalības budžetēšanas konkursu. Tiešsaistes sarunā piedalīsies Attīstības plānošanas un pašvaldības īpašumu pārvaldības nodaļas vadītāja Indra Leja, kā arī Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele, Lielvārdes novada domes priekšsēdētājas vietniece Vita Volonte un Lielvārdes novada pašvaldības izpilddirektore Inga Reķe.

Ņemot vērā, ka sabiedrības līdzdalības budžetēšana ir jauns, iepriekš nerealizēts sadarbības formāts ar iedzīvotājiem, mēs – Lielvārdes novada pašvaldība – vēlējāmies sniegt papildus informatīvu atbalstu. Es ticu, ka mūsu novada iedzīvotāji ir radoši un grib sava novada attīstībā sniegt arī savu devumu, taču, iespējams, nav pārliecināti par savas idejas atbilstību projektu konkursa nolikumam vai arī vienkārši nevar sevī rast motivāciju aizpildīt projekta pieteikumu. Šīs tikšanās laikā iedrošināsim iedzīvotājus, vienlaikus atbildot uz jautājumiem par idejām un to atbilstību projektu konkursa formātam,” saka Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele.    

Tikšanās darba kārtība:

  1. Attīstības plānošanas un pašvaldības īpašumu pārvaldības nodaļas vadītājas Indras Lejas prezentācija par sabiedrības līdzdalības budžetēšanas projektu ideju konkursu;
  2. Iedzīvotāju jautājumi.

Tiešsaistes tikšanās saite pieejama šeit.

Vienai idejai var tikt atvēlēti 20 000 EUR, un, lai saņemtu līdzfinansējumu, līdz 26.februārim jāaizpilda pieteikuma veidlapa ar idejas aprakstu. Veidlapa jāaizpilda elektroniski www.lielvarde.lv (skat. šeit) vai arī jānosūta uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (veidlapa pieejama šeit).

Ja vēlaties uzzināt vairāk par projektu ideju konkursu un tā nosacījumiem, aicinām sazināties ar Administratīvās un pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītāju Indru Leju (e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel. 65053370; 29470445).

Sabiedrības līdzdalibas projektu ideju konkursa nolikums 

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu