Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Piektdiena, 13. datums Lielvārdes novada jauniešiem ir īpaši veiksmīgs, jo šajā vakarā tika atklātas ilgi gaidītās telpas jauniešu aktivitātēm.

Tā kā telpas Lielvārdes novada sporta centrā kopš jūnija atbrīvojās, tās pašvaldība atvēlēja jauniešu aktivitātēm un Lielvārdes novada Jauniešu domes jaunieši šis telpas paši krāsoja un veidoja pēc saviem ieskatiem.

Laba vēlējumus, radošas idejas un aktīvus jauniešus novēlēja gan Lielvārdes novada domes priekšsēdētājs Jānis Āboliņš, gan pašvaldības izpilddirektors Jānis Mazitāns, kā arī Izglītības nodaļas vadītāja Inga Reķe un Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes lietu komitejas priekšsēdētāja Aija Mazitāne. Jauniešus sveikt bija ieradies arī Lielvārdes novada sociālās dienas aprūpes centra kolektīvs, ar kuru jauniešiem izveidojusies laba un cieša sadarbības, iepriekš darbojoties Dienas centrā, tā pat sveicēju vidū bija Lielvārdes novada sporta centra direktors Ainars Puķītis, Lielvārdes Attīstības fonda pārstāve Ilze Kreišmane, Sia "Lūšu drava" un Lielvārdes novada Uzņēmēju biedrības pārstāvji Santa Ločmele un Māris Mālmeisters.

Savukārt pēc oficiālās atklašanas tika kopīgi skatīta filma "Pazust Latgalē' kopā ar filmas galvenajiem varoņiem un veidotājiem Kasparu Alksni, Gustu Ošmucnieku un Nilu Jansonu. Puiši jauniešiem novēlēja, gluži kā ekstrēmajā sportā, pie pirmajiem nobrāzumiem un kritumiem nepadoties, bet doties tālāk uz savu mērķi!

Īpašs paldies par iegūldīto darbu šīs telpas tapšanā Lielvārdes novada Jauniešu domes pārstāvjiem - Artūram Pokšānam, Mārtiņam Peltmanim, Sintijai Olehno, Artai Spricei, Kristai Spricei, Renātei Burakai, Liānai Pošeiko, Kristai Gerasimovai, Madarai Murānei, Diānai Ložkinai, Liānai Muižniecei, kā arī Beātei Bobrovai, Valērijai Bobrovai, Katrīnai Rašmanei, Ilmāram Pokšānam, Emīlam Kazulim un Annijai Jozus.

Sagatavoja:
Renāte Mencendorfa,
Lielvārdes novada jaunatnes lietu speciāliste.
Foto:
Diāna Ložkina.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu