Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lielvārdes novada un pilsētas vēsture ir sena un daudzveidīga. Būtiska vēstures daļa un liecība ir arhitektūra. Lielvārdē arhitektūras pieminekļi, kas būtu saglabājušies līdz mūsdienām ir ļoti maz, bet dažādos avotos ir atrodama informācija par vēsturiski nozīmīgām būvēm Lielvārdes teritorijā dažādos gadsimtos, sākot ar pirmajām koka apmetnēm, vēlāk mūra celtnēm un pat grandiozām klasicisma stila muižām.

Pasākumu cikls “Arhitektūras mantojums Lielvārdē” sastāv no sešām nodarbībām. Nodarbību mērķis ir uzlabot iedzīvotāju zināšanas par sava novada arhitektūras vēsturi un veicināt iesaistīšanos kultūras mantojuma pētīšanā un popularizēšanā. Vienlaikus attīstot mākslinieciskās prasmes un apgūstot jaunas tehnikas. Projekta noslēgumā ir plānots rīkot izstādi, kurā tiks eksponēti nodarbību laikā tapušie tekstila mākslas darbi, kas papildināti ar informatīvo materiālu par mākslas darbos attēlotajiem arhitektūras objektiem.

Pirmā nodarbība notiks 9. jūlijā laikā no 11.00 līdz 17.00 Andreja Pumpura Lielvārdes muzejā.

Dalība iepriekš jāpiesaka, rakstot This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., vai zvanot 26845152.

Projekts tiek īstenots ar Lielvārdes novada pašvaldības līdzfinansējumu, kas piešķirts Kultūras projektu konkursā 2017.

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu