Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
        Latviski  English 
Lielvārdes novada ģērbonis

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” karjeras attīstības atbalsta pasākuma “Zobu draugs” ietvaros  Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 1.a un 1.b klases  skolēni 29.11.2019. un 30.11.2019. ar kājām devās uz SIA “Daces Ločmeles zobārstniecības privātpraksi”.

Mērķis – iepazīties ar zobārsta profesiju un darba vidi, darbā izmantojamo aprīkojumu, darba iespējām, profesijai nepieciešamajām prasmēm un zināšanām

Zobārsts Artis Ločmelis katrai klasei atsevišķi vadīja nodarbību, kuras laikā iepazīstināja skolēnus ar zobārsta profesiju. Zobārsts izstāstīja par riskiem, ar kādiem zobārsts saskaras ikdienas darbā, par  gandarījuma brīžiem, palīdzot cilvēkiem un grūtībām profesijā.

Skolēni uzzināja kā norit tipiska zobārsta darba diena, cik pacientiem zobārsts darba dienas laikā sniedz palīdzību un to, ka zobārsta darbs ir komandas darbs.

Skolēni uzzināja par profesijai nepieciešamo izglītību un mācību ilgumu. Skolēni uzzināja, ka zobārstam jāturpina izglītoties visu laiku, kamēr viņš strādā par zobārstu. Skolēni uzzināja, kurus mācību priekšmetus skolā jāmācās viscītīgāk, plānojot kļūt par zobārstu.

Izglītojamie guva priekšstatu par zobārsta darba  apstākļiem, nepieciešamo fizisko sagatavotību.

Zobārsts iepazīstināja izglītojamos ar darba vidi kabinetā, zobārsta kabineta aprīkojumu, demonstrēja darba apģērbu, darbā izmantojamos palīglīdzekļus un instrumentus. Zobārsts Artis, izmatojot mulāžu, nodemonstrēja skolēniem kā notiek zoba labošanas process.

Pasākuma laikā skolēni uzzināja par zobārsta iespējamajām darba vietām. 

Paldies zobārstam Artim Ločmelim par interesantajām un informatīvi bagātajām nodarbībām, skolēniem par iesaistīšanos tajās!

 

Pedagogs karjeras konsultants Inguna Kaniņa

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu