Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Maijā Lielvārdes novada pašvaldības policija (turpmāk – LNPP) darbojās normālā režīmā bez īpašiem pastiprinājumiem. Mēneša laikā tika saņemti 76 izsaukumi, no kuriem 18 bija pārsūtījusi Valsts policija. Tika sastādīti 14 administratīvo pārkāpumu protokoli, no kuriem 3 par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu, bet 11 par Lielvārdes novada pašvaldības saistošo noteikumu neievērošanu, kā arī tika saņemti 9 iesniegumi no iedzīvotājiem.

Mēneša laikā LNPP priekšnieks pieņēma 9 lēmumus par soda piemērošanu personām, kuras nebija ievērojušas Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 171.panta 1. daļu un 171. panta 2. daļu. Turklāt, LNPP brīdina, ka naudas sodi, kas ir uzlikti par administratīvajiem pārkāpumiem, ir jāapmaksā brīvprātīgi mēneša laikā pēc tam, kad lēmums par soda piemērošanu ir saņemts un tātad stājies spēkā, pretējā gadījumā tas tiks piedzīts piespiedu kārtā caur tiesu izpildītāju.

LNPP vērš visu iedzīvotāju uzmanību, ka, Latvijā saglabājoties karstam, saulainam un sausam laikam, uguns bīstamība ir ļoti augsta visā teritorijā, tieši tāpēc lūgums būt īpaši uzmanīgiem, kurinot ugunskurus, bet izsmēķus un tukšas stikla pudeles ir obligāti jāizmet atkritumu urnās, un nekādā gadījumā dabā, jo tas var radīt ugunsgrēka izcelšanās iespēju.

LNPP lūdz vecākiem pievērst uzmanību savu bērnu drošībai. Jāatceras, ka pie ūdens tilpnēm ir jābūt uzmanīgiem un nedrīkst uzvesties pārgalvīgi. Jāsaprot, ka, nopērkot bērnam velosipēdu, skrituļslidas, skrituļdēli vai kādu citu pārvietošanās līdzekli OBLIGĀTI ir jāiegādājas arī ķivere, un jākontrolē, lai tā pareizi tiktu lietota. Ideāli, ja lieto ne tikai ķiveri, bet arī locītavu aizsargus.

Cienījamie vecāki, rādiet saviem bērniem labu piemēru, kad atpūšaties pie ūdeņiem, dabā vai pārvietojaties ar kādu no transporta līdzekļiem.

Ja parūpēsimies paši par savu drošību, varēsim pavadīt laiku kopā ar ģimeni, pilnvērtīgi atpūšoties nevis slimnīcā.

Ar cieņu,

LNNP priekšnieks Rihards Bērzkalns

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu