Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Lai veicinātu mūsdienīgas kultūrvides veidošanu Lielvārdes novadā, kultūras mantojuma un tradicionālās kultūras saglabāšanu, kultūras un jaunrades procesu attīstību un sadarbību kultūras jomā ar citiem novadiem Latvijā un ārvalstīs, iezīmējot Lielvārdes novada savdabību, Lielvārdes novada pašvaldība izsludina KULTŪRAS PROJEKTU KONKURSU.

Projektu pieteikumus savu mērķprogrammu īstenošanai var iesniegt ikviena juridiska vai fiziska persona, kura sasniegusi 18 gadu vecumu.

Kultūras projektu konkursa prioritātes 2017.gadā ir:

  1. Kultūrvēsturiski vērtīgu darbu mūsdienīgs skatījums mākslas nozarē (arhitektūra, tēlniecība, kaligrāfija, foto, kino, teātris), tai skaitā jaunu Lielvārdes novada suvenīru radīšana.
  2. Jauni un inovatīvi kultūras pasākumi Lielvārdes novada latviskās kultūrvides kontekstā (kultūras vērtību apzināšana, izpēte, dokumentēšana (t.sk. pētnieciskie darbi), popularizēšana).

Projektu konkursa kopējais finansējums ir 3’550,00 EUR. Viena projekta īstenošanai piešķiramais finansējums – līdz 710,00 EUR. Pretendenta finansējums un cita veida ieguldījums (brīvprātīgā darba ieguldījums, mantiskais ieguldījums) ir ne mazāks par 20% no kopējā projekta īstenošanai nepieciešamā finansējuma.

Papildu informāciju un konsultācijas: Attīstības plānošanas un projektu vadīšanas nodaļas vadītāja Airita Brenča, Lielvārdē, Raiņa iela 11A, 3.stāvā, 326.kabinetā, tālr. 28654234, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Projektu iesniegšanas termiņš: 2017. gada 31. marts (pasta zīmogs).

 Konkursa noteikumi ar pielikumiem

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu