Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
             

Šogad 8. maijā kinoteātrī “K.Suns” Nacionālais Kino centrs jau ceturto reizi rīko Eiropas Kinoakadēmijas (EKA) Jauniešu filmu dienu, kurā jauniešu žūrija noskatīsies trīs lieliskas filmas un labākajai no tām piešķirs īpašo Eiropas Kinoakadēmijas Jauniešu balvu. Žūrijā aicināti piedalīties bērni un jaunieši vecumā no 12 gadiem (ieteicams). Pretendentiem līdz 22. aprīlim jānosūta pieteikums uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., pieteikumā jānorāda pretendenta vārds, uzvārds, vecums, telefona numurs, e-pasta adrese.

 EKA Jauniešu filmu diena ik gadu notiek maijā kopš 2012. gada, kad pasākumā piedalījās vēl tikai sešas valstis; šogad jauniešu žūrija vienlaikus darbosies jau trīsdesmit Eiropas valstīs. Jauniešu filmu diena tiek rīkota ar mērķi pievērst uzmanību Eiropas kino, kas radīts tieši bērnu un jauniešu auditorijai, kā arī veicināt jaunu cilvēku interesi un izpratni par kino. Šogad pasākumā piedalīsies vairāk nekā 2000 bērnu un jauniešu no visas Eiropas, tādējādi tas ir nozīmīgs pasākums jauno kino skatītāju izglītošanā.

Dalība EKA Jauniešu žūrijā ir iespēja noskatīties 2015. gada labākās Eiropas filmas, ka arī iejusties īsta kino eksperta ādā. Pēc katras filmas noskatīšanās žūrijas dalībnieki piedalās diskusijās un novērtē filmas stāstu, režisora, operatora darbu, aktierspēli, mūziku utt. Dienas noslēgumā žūrijas balsojuma kopvērtējumā, ko video tiešraidē paziņo katras valsts žūrijas pārstāvji, tiek noteikta labākā Eiropas filma jauniešu auditorijai.

Informācijai:
Marta Bite, 29404443
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
Nacionālais kino centrs, nkc.gov.lv
yaa.europeanfilmawards.eu    

 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu