Kontaktinformācija  |  Viegli lasīt  |  Lapas karte   
               

Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Zied zeme” izsludina projektu iesniegumu pieņemšanas 12. kārtu no 13.06.-13.07.2020 rīcībā Nr. 1.1. Atbalsts jaunu produktu un pakalpojumu radīšanai, esošo produktu un pakalpojumu attīstīšanai, to realizēšanai tirgū un kvalitatīvu darba apstākļu radīšanai.

Rīcības ietvaros paredzēts veicināt nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības attīstību un inovāciju ieviešanu, tādējādi sekmējot nodarbinātību. Prioritāte ir ražošanas uzņēmumiem, jaunu uzņēmumu dibināšanai vai jauniem uzņēmumiem, inovatīviem projektiem, ģimenes uzņēmumiem un biznesam, kas rada jaunas darba vietas, tostarp sociāli mazaizsargātām personām.

Projektu konkursā pieejamais atbalsta apmērs ir 203 397,36 Euro, savukārt maksimālā attiecināmo izmaksu summa vienam projektam ir 50 000 Euro vai 70 000 Euro, ja ieguldījumi būvniecībā ir vismaz 70 % no projekta attiecināmo izmaksu summas. Atbalsta intensitāte - 70 %. Projekti īstenojami VRG darbības teritorijā – Baldones novadā, Ikšķiles novadā, Ķeguma novadā, Lielvārdes novadā, Ogres novadā (izņemot Ogres pilsētu).

Projektu iesniegumus var iesniegt līdz 2020. gada 13.jūlijam Lauku atbalsta dienesta Elektroniskās pieteikšanās sistēmā https://eps.lad.gov.lv. Lai kļūtu par Elektroniskās pieteikšanās sistēmas lietotāju, jāreģistrējas par Lauku atbalsta dienesta klientu.

Bezmaksas konsultācijas var saņemt PPP biedrībā “Zied zeme”, Ausekļa ielā 1A, Lielvārdē, tīmekļvietnē www.ziedzeme.lv vai, sazinoties ar administratīvo vadītāju Lindu Cīruli, tālruņa nr. +371 25623775, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
 X 
Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat, ka Lielvārdes novada pašvaldība uzkrās un lietos sīkdatnes Jūsu ierīcē.
Vairāk informācijas Piekrītu